Moim marzeniem jest:

iPad

Amelia, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2026-03-22

W piękne niedzielne popołudnie spotkałyśmy się z 13-letnią Amelką oraz jej mamą. Już od pierwszych chwil towarzyszyła nam niezwykle ciepła i serdeczna atmosfera, a uśmiech dziewczynki sprawił, że poczułyśmy się bardzo mile widziane.

Nasza Marzycielka to skromna, a zarazem bardzo ciekawa świata nastolatka. Przez wiele lat rozwijała swoją pasję do tańca hip hop, wkładając w to ogrom pracy i zaangażowania. Taniec stał się dla niej nie tylko hobby, lecz także sposobem na wyrażanie siebie. Ponadto zdobyła wiele cennych doświadczeń jako harcerka, które nauczyły ją samodzielności, odpowiedzialności oraz współpracy z innymi. Co więcej, Amelka uczy się gry na gitarze, rozwijając swoją wrażliwość muzyczną i odkrywając kolejne talenty.

Podczas spotkania dziewczynka opowiedziała nam również o swoim największym marzeniu. Chciałaby otrzymać iPada najnowszej generacji, który pozwoliłby jej nie tylko wspierać naukę, lecz także rozwijać pasję do rysowania. Wierzymy, że takie narzędzie otworzyłoby przed nią nowe możliwości i pomogło jeszcze pełniej rozwinąć jej talent.

Amelko, dziękujemy Ci za tak piękne i inspirujące marzenie. Trzymamy mocno kciuki za jego szybkie spełnienie i mamy nadzieję, że już wkrótce uda się je zrealizować!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Elena Miotto

email: elemiotto98@gmail.com

tel: +48 451 094 727

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Amelia - o. Warszawa - iPad

Amelia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia iPad marzyciela Amelia.