Moim marzeniem jest:

Telefon

Agata, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2026-05-15

Pierwsze spotkanie z naszą Marzycielką Agatą odbyło się w formie online ze względu na jej osłabiony organizm i niską odporność. Mimo dzielącego nas ekranu od samego początku dało się wyczuć bardzo ciepłą i pozytywną atmosferę. Agata początkowo była trochę nieśmiała, jednak z każdą minutą coraz bardziej się otwierała. Na jej twarzy często pojawiał się uśmiech, a podczas rozmowy można było zauważyć ogromną radość i ekscytację. Spotkanie prowadziły wolontariuszki Monika i Joanna, a w części formalnej czasami przysłuchiwała się nam również Mama Marzycielki.

Agata okazała się niezwykle sympatyczną, kreatywną i utalentowaną dziewczyną. Bardzo chętnie opowiadała nam o swoich zainteresowaniach, które zajmują jej dużą część wolnego czasu. Jednym z nich są puzzle. Marzycielka z dumą opowiadała, że potrafi ułożyć nawet 1000-elementowe puzzle w zaledwie dwa dni, co zrobiło na nas ogromne wrażenie. Widać było, że daje jej to dużo satysfakcji i pozwala się wyciszyć. Kolejną pasją Agaty jest kolorowanie obrazków. Pokazywała nam swoje prace, które wyglądały niczym prawdziwe obrazy. Były starannie wykonane, pełne kolorów i dopracowanych detali. Już po kilku minutach rozmowy można było zauważyć, jak bardzo jest uzdolniona artystycznie.

Podczas spotkania Agata opowiadała również o swoim marzeniu związanym z przyszłością zawodową. Chciałaby zostać fryzjerką i już teraz rozwija swoje umiejętności w tym kierunku. Pokazała nam fryzurę wykonaną własnoręcznie i wyglądała ona naprawdę profesjonalnie. Widać było, że tworzenie fryzur sprawia jej ogromną radość i daje poczucie spełnienia. Agata uczęszcza do technikum reklamy, gdzie zdobywa wiedzę i umiejętności, które mogą przydać jej się również w przyszłości.

Po krótkiej rozmowie poprosiłyśmy Agatę, aby narysowała swoje największe marzenie, a naszym zadaniem było je odgadnąć. Marzycielka z zaangażowaniem zabrała się do rysowania, a po chwili wszystko stało się jasne – Agata marzy o białym iPhonie 17 Pro. Gdy rozmawiała o swoim marzeniu, w jej głosie było słychać ogromną ekscytację i nadzieję. Opowiadała, że telefon pozwoli jej być w stałym kontakcie ze znajomymi, nagrywać świetne TikToki oraz robić profesjonalne zdjęcia. Było widać, że to marzenie jest dla niej naprawdę ważne i wywołuje wiele pozytywnych emocji.

Spotkanie z Agatą pozostawiło w naszych sercach wiele ciepła i wzruszeń. To niezwykle ambitna, pogodna i pełna pasji dziewczyna, która mimo trudności potrafi cieszyć się codziennością i z ogromnym zaangażowaniem rozwija swoje zainteresowania.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Joanna Wilkosz

email: joanna.wilkosz@mammarzenie.org

tel: +48 509 835 526

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Agata - o. Poznań - Telefon

Agata wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Telefon marzyciela Agata.