Moim marzeniem jest:

Laptop z Internetem

Patryk, 0

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2008-03-15

Na spotkanie z Patrykiem wybrałyśmy się w sobotnie popołudnie. Lodołamacz, oryginalna piłka, od razu przypadł mu do gustu. Na moje pytanie dlaczego akurat taka, odpowiedział konkretnie: "bo jest najlepsza". Razem z Anią zostałyśmy bardzo miło zaskoczone przez naszego Marzyciela-podarował nam śliczną sztuczną biżuterie, którą sam robił! Chłopiec ma naprawdę do tego wielki talent! :) Podczas rozmowy chciałyśmy jak najwięcej dowiedzieć się o Patryku. Zdradził nam, że bardzo lubi grać w piłkę, komputery, oglądać mecze... Przy okazji marzeń, chłopiec poznał nasze, ale też zdradził swoje... Jest ich bardzo wiele! Wyobraźnia Patryka nie znała granic. Wypowiadał najróżniejsze marzenia, ale z wyborem tego jednego nie miał najmniejszego problemu. Marzeniem jest laptop z Internetem! Każda wizyta w Centrum Zdrowia Dziecka kojarzy się chłopcu z leżeniem w łóżku, nudą, monotonią... Laptop sprawił by, że te wizyty byłyby mniej męczące. Patryk już sobie wyobraża, że grał by w najróżniejsze gry i komunikował się ze znajomymi za pomocą Internetu... Na koniec naszej wizyty zrobiliśmy sobie mnóstwo pamiątkowych zdjęć!

Razem możemy sprawić, że marzenie Patryka bardzo szybko stanie się rzeczywistością!

Jeśli możesz pomóc w realizacji marzenia, skontaktuj się z wolontariuszkami: Anią (515199622) lub Moniką (509030707)

inne

2008-05-26

Dzień Matki, słońce za oknem i niecierpliwość w sercach na myśl o tym, że za chwilę znów będziemy świadkami spełniającego się marzenia. I to nie u byle kogo a naszego specjalisty od sztucznej biżuterii - Patryka. Radość tego dnia mogliśmy dzielić ze sponsorami - Firmą HENWAR, która wraz z nami udała się do Centrum Zdrowia Dziecka. Patryk początkowo był zszokowany grupką ludzi, która weszła do jego Sali. Ale gdy tylko zorientował się, co się dzieje dał upust swojej radości. Gdy nastąpiło oficjalne przekazanie wymarzonego laptopa oraz torby i Pakietu Office, Patryk wziął się szybciutko za podłączanie sprzętu. Nie wiedział na czym ma się skupić najpierw, bo tak dużo otrzymał prezentów. Następnie gdy wszystko się zainstalowało przeszedł do podłączenia Internetu. Radości nie było końca. Co więcej Patryk wraz z kolegą Rafałem bawili nas swoimi żartami do łez. Tematów nie było końca. Wciąż pojawiały się nowe pomysły na żarty. Aż żal było wychodzić, tym bardziej, że udało nam się zakupić od Marzyciela Rafała naklejki ze Shreka z myślą o innych naszym dzieciach i o sobie samych -bo kto nie kocha Shreka? Zdążyliśmy zrobić sobie jeszcze na koniec sesję z naszymi Marzycielami i ruszyłyśmy do domu szczęśliwe, że podarowaliśmy wspólnie ze sponsorami radość naszemu Patrykowi. Patryku życzymy Ci, byś zawsze był taką duszą towarzystwa i miał tak wspaniałych kolegów jak Rafał.

Z całego serca dziękujemy Firmie HENWAR za to, że wspólnie mogliśmy podarować uśmiech Patrykowi i spełnić Jego największe marzenie.