Moim marzeniem jest:

Disneyland

Dawid, 17 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2008-06-16

Dawida i jego marzenie poznaliśmy w chorzowskim szpitalu. Od kilku dni przebywał on na reżimie sanitarnym. Z tego tez powodu nasza wizyta nie mogła trwać zbyt długo. Na początku spotkania wręczyliśmy Dawidowi lodołamacz. Tym razem były to słuchawki z mikrofonem. Dawid będzie ich używał do internetowych rozmów z rodziną i znajomymi.
Nasze spotkanie z Dawidem wypadło akurat dzień po felernym meczu Polaków z Austrią na Euro 2008. Z tego tez powodu Dawid i Kuba, jak na prawdziwych kibiców płci męskiej przystało, mieli wiele powodów do narzekania. Nie muszę chyba dodawać, że winą za przegraną Polaków zgodnie obarczyli angielskiego sędziego? Dawid nawet przyznał się nam, że mecz tak strasznie go zdenerwował, że dostał gorączki.
Przyszedł czas na rozmowę o największym marzeniu. Okazało się, że jest nim wyjazd do Eurodisneylandu w Paryżu. Dawid razem z rodzicami i rodzeństwem chciałby korzystać z wszelkich rozrywek, jakie proponuje park. Chciałby też mieć możliwość zobaczenia z bliska wieży Eiffla. Rezerwowym marzeniem Dawida jest PlayStation Portable. Chciałby na PSP grać w ulubione gry.
Po krótkiej sesji fotograficznej pożegnaliśmy Dawida i wyruszyliśmy w drogę, której celem jest spełnienie marzenia Dawida.
 

Jeżeli chcesz pomóc spełnić marzenie Dawida skontaktuj się z nami: 
Wolontariusz: Sebastian Uzar 
Telefon: +48 790 791 843 
Email: sebastian.uzar@mammarzenie.org