Moim marzeniem jest:

Laptop i Zestaw z High School Musical 3

Edyta, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie

2009-03-29

      W niedzielne popołudnie poznałyśmy w szpitalu naszą nową Marzycielkę. Edytka ma 14 lat i jest przesympatyczną dziewczyną o szerokich zainteresowaniach. Jedną ze szczególnych Jej pasji jest oglądanie High School Musical, dlatego też jako lodołamacz Edytka otrzymała gadżety z tego filmu z serii drugiej. Oczywiście jak tylko zobaczyła rzeczy, uśmiech z twarzy nie zniknął do końca spotkania i pewnie jeszcze dłużej.
       Nasza Marzycielka jest miłośniczką psów. Chciałaby mieć ich jak najwięcej, tylko z racji choroby niestety ich mieć nie może. Dodatkowo lubi tańczyć i jak tylko wyzdrowieje, pojedzie na konkurs ze swoim zespołem. Rozmowa rozmową, ale jednak było trzeba przejść do marzenia. Edytka z marzeniem nie miała problemu. Jednak przed wypowiedzeniem magicznych słów musiała je narysować. I wyszło jej to bardzo dobrze. Jej największym marzeniem jest Laptop, a do tego Zestaw z High School Musical 3. Laptop będzie mogła mieć cały czas w szpitalu, aby się nie nudzić leżąc w szpitalu i mieć kontakt ze światem.
       Edytko życzymy Tobie wszystkiego dobrego i czekamy na kolejne spotkanie, by już spełnić najskrytsze marzenie.

 

spełnienie marzenia

2009-03-31

       W dniu spełnienia marzenia Edytki, słońce na niebie było równie promienne jak uśmiech dziewczynki. Edytka nic nie wiedziała o tym, że przyjdziemy, a tym bardziej nie wiedziała, że to właśnie w tym dniu spełni się jej największe marzenie.
       Na dobry początek zaskoczyłyśmy Marzycielkę dziwnym prezentem mianowicie ściereczką do wycierania ekranu laptopa. Edyta nie domyśliła się co to jest i do czego to służy. Była lekko zaskoczona. Przyszedł czas na kolejny prezent. I tu znowu niespodzianka. Edytka dostała duże pudełko, a w dużym pudełku- dużo zielonych pakuneczków różnych rozmiarów. Marzycielka bardzo ostrożnie i powolutku rozpakowywała prezenty. Pod zielonym papierem były ukryte różne gadżety, filmy, gry, puzzle z High School Musical. Od razu przetestowałyśmy grę. Nie miałyśmy żadnych szans wygrać z Edytką. Dziewczynka okazała się prawdziwym znawcą HSM, znała odpowiedzi na zadane w grze pytania, najlepiej śpiewała i pokazywała różnorodne figury z ciała. Kolejnym prezentem była brązowa torba. Zastanawiałyśmy się razem co można w niej nosić i gdy tak gdybałyśmy Edytka dostała kolejny prezent. Wszystko się wyjaśniło. Ta torba to doskonałe miejsce na schowanie skarbu- Laptopa. Marzycielka nie schowała jednak swojego nowego sprzętu do torby, od razu sprawdziła jego możliwości. Po chwili załączyła film High School Musical i przeniosła się w inny świat, w którym zapomina się o chorobie, trudnościach i bólu.
       Edytka przekonała się, że marzenia się spełniają. Uwierzyła w ich magiczną moc, która daje nadzieję na lepsze jutro.