Moim marzeniem jest:

Konsola DJ'a

Piotrek, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Dzień Dziecka z 1% - logo

pierwsze spotkanie

2010-01-23

    Pewnej mrożnej niedzieli wybrałyśmy się - wraz z naszą nową Wolontariuszką Marzeną na wycieczkę do Śniadowa. Towarzyszył Nam również bardzo sympatyczny kierowca- tata Marzeny.
    Miałyśmy po drodze mały problem logistyczny z odnalezieniem domku, w którym czekał na Nas nasz nowy Marzyciel - Piotrek. W drzwiach przywitał Nas tata, a zaraz potem mama wraz z Piotrkiem. Starszy Brat Piotrka również przyszedł na chwilkę
po odbiór czekolady, którą przygotowałyśmy wierząc, że pomoże mu ona w przygotowaniach do sesji:)
    Nasz Marzyciel Piotrek jest bardzo przystojnym, pogodnym młodzieńcem. Już co prawda przed wizytą dowiedziałyśmy się, że Piotrek interesuje się ciekawą muzyką - trance, dlatego w głębi duszy wierzyłyśmy, że to marzenie będzie wyjątkowe i nie pomyliłyśmy się. Piotrek poznał jakiś czas temu przez brata pewnego DJ'a, który zaraził go swoją pasją i od
tej pory nasz Marzyciel wie co chce robić w życiu- a już napewno w wolnych chwilach - chce być DJ'em !!!!! Oczywiście zdaje sobie sprawę, że do wszystkiego należy dojść malutkimi kroczkami i dlatego zabawę ze swoją pasją rozpoczął od prób tworzenia własnych mixów na specjalnych grach komputerowych. To jednak nie zastąpi mu prawdziwego sprzętu i
nauki jego obsługi. Dlatego marzeniem jego jest posiadanie prawdziwej konsoli DJ'skiej na której będzie mógł ćwiczyć i poświęcać się swojej pasji.. a My zauroczone tym niecodziennym chłopcem i Jego Marzeniem wierzymy, że pomimo wielu przeciwności w Jego życiu kiedyś będziemy bawiły się w klubach przy Jego muzyce i jako jedne z 1szych dostaniemy
autograf od przyszłej gwiazdy sceny muzycznej.

ps- jesteśmy przekonane, że talent Piotrek odziedziczył po mamie, które wyszywa piękne obrazy.. krajobrazy, które miałyśmy okazje zobaczyć są po prostu cudowne.

.

spełnienie marzenia

2010-05-30

Udało się ! W końcu zdobyłyśmy wymarzoną konsolę dla naszego przyszłego Dj'a :) Od razu zadzwoniłam do Mamy Piotrka z dobrymi informacjami. Musiałyśmy ustalić wszystkie szczegóły, żeby Piotrek nie domyślał się, że jego marzenie spełni się w najbliższym czasie.
W niedzielne popołudnie zapakowałyśmy cały sprzęt do samochodu i pojechaliśmy w drogę - ja, Monika, nasz kierowca i Dj, którego poprosiłyśmy o pomoc w przekazaniu kilku cennych wskazówek na temat sprzętu i grania na konsoli. Zgodził się bez wahania :)

Po 2 godzinach dojechaliśmy na miejsce. Wyszła po nas Mama, która powiedziała, ze Piotrek, jak zwykle o tej godzinie siedzi przy komputerze. Po cichu skradliśmy się do jego pokoju i .... Piotrek zastył w milczeniu. Nie mógł uwierzyć, że jesteśmy u niego z ogromnymi paczkami.. Gratulacje i ogromne podziękowania dla Mamy Piotrka,że do ostatniej chwili udało jej się utrzymać sekret w tajemnicy, chociaż wiem, że nie było to łatwe :)

Wspólnie z naszym Marzycielem zaczęliśmy odtwierać ogromne pudla. Nasz kolega, który jest zawodowym dj'em podłączył wszystko i po chwili mogliśmy posłuchać wspólnie muzyki. Uśmiech z ust Piotrka nie znikał ani na chwilę. Zostawiłyśmy chłopaków na chwilę, żeby mogli porozmawiać o szczegółach i własnych zainteresowaniach muzycznych. A rozmowom nie było końca.. Chłopcy znaleźli wspólny temat, a my udałyśmy się do drugiego pokoju, w którym czekały prezenty ... dla nas !:))) Pięknie wyszywane obrazy, które wyglądają jak namalowane. Własnoręcznie zrobione - Mama Piotrka to prawdziwa artystka. Dostaliśmy przepiękne arcydzieła. Specjalny obraz otrzymała również fundacja - dziękujemy raz jeszcze !!

Był czas na herbatę i pyyyszne ciasto - takie ciepło i domowy nastrój panuje zawsze, kiedy się zjawię w domu rodzinnym Piotrka. I to napewno nie ostatnie moje odwiedziny ;) Będę śledzić dalsze postępy Piotrka w tworzeniu muzyki na konsoli, ale i w .. nauce !! :))

Ciężko było nam wyjeżdzać, ale niestety, trzeba bylo wracać do Warszawy..

To było piękne popołudnie. Niespodzianka się udała :)))

Dziękuję naszemu kierowcy, który bezpiecznie dowiózł nas na miejsce, naszemu koledze - Dj'owi za pomoc oraz przekazanie cennych wskazówek naszemu Marzycielowi, Rodzicom, szczególnie Mamie Piotrka za utrzymanie wszystkiego w tajemnicy, i oczywiście Piotrkowi - za uśmiech, który jest dla nas kolejnym dowodem, że marzenia się spełniają !"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"

- Paulo Coelho