Moim marzeniem jest:

Spotkać się z Kubusiem Puchatkiem i Myszką Miki

Maja, 3 lata

Kategoria: spotkać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Disney, KidFun

pierwsze spotkanie

2010-06-14

Naszą nową Marzycielkę Maję poznałyśmy w poniedziałkowy ranek w szpitalu, kiedy przyjechała na badania kontrolne.

Maja to mała, śliczna trzylatka i wielka fanka Kubusia Puchatka. Na początku troszkę się nas wstydziła, ale nasz prezent na przełamanie pierwszych lodów - puzzle i książeczki z jej ukochanym Kubusiem Puchatkiem - sprawiły, że spojrzała na nas nieco przychylniej :)

Po krótkiej rozmowie, zabawie, układaniu puzzli i czytaniu książeczek, Maja zdradziła nam swoje największe marzenie. Dziewczynka bardzo chciałaby spotkać się z Kubusiem Puchatkiem i Myszką Miki. Maja chciałaby obudzić śpiącego Kubusia drapiąc go za uchem!

Zabieramy się do pracy, żeby spełnić marzenie Mai jak najszybciej!
Czy ktoś z Was zna numer telefonu do Kubusia Puchatka?


Wszystkie osoby, które chciałyby w jakikolwiek sposób pomóc w realizacji marzenia Majki bardzo proszę o kontakt:

Magda Zagrajek - tel. 509 531 414, mail: magda.zagrajek@gmail.com
 

spełnienie marzenia

2010-10-22

 

"Już pora wstać, wyruszyć z domu,

Przyjaciela spotkać znów.

Miły, okrągły, puchaty."

 

 

   Kiedy tylko poznałyśmy marzenie Mai, zaczęłyśmy zastanawiać się, jak skontatkować się z Kubusiem Puchatkiem i powiedzieć mu o niezwykłym marzeniu dziewczynki. Po wielu trudach udało nam się dotrzeć do odpowiedniej osoby, która zna Kubusia, i od tego czasu nasz bohater mógł przygotowywać się na spotkanie ze swoją małą fanką.

   Swoją wizytę Kubuś zapowiedział na piątek 22 października. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwaliśmy na ten dzień, a zwłaszcza Maja, której największe marzenie właśnie miało się spełnić...

   W piątek rano przyjechaliśmy w umówione miejsce, żeby wszystko przygotować. Poszło nam bardzo sprawnie i teraz pozostało tylko czekać na najważniejszych gości. Pierwsza przyjechała Maja razem z rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi. Ponieważ Puchatka jeszcze nie było, wszystkie dzieciaki mogły szaleć w basenie z piłeczkami i pokonywać tor przeszkód. Następnie, żeby przygotować się na spotkanie z Kubusiem, bawiliśmy się w zgadywanki i robiliśmy rysunki ulubionych bohaterów z bajki. Podczas zabawy dostaliśmy wiadomość, że Kubuś już dojechał! Ale jest trochę nieśmiały i musimy zachęcić go do wyjścia z ukrycia. Po dłuższej chwili wołania i klaskania, Puchatek nieśmiało wyjrzał zza rogu. Był taki śliczny i miękki! :)

   Maja początkowo była trochę onieśmielona i do Puchatka podeszła tylko z mamą. Nie potrzeba było długiego czasu, żeby dziewczynka i Kubuś się zaprzyjaźnili - już po chwili trzymali się za rączki i przytulali. Następnie inni goście mogli osobiście przywitać się z pluszowym gościem. Po wspólnych zabawach i zdjęciach Kubuś zrobił się trochę zmęczony i musiał iść odpocząć. A my udaliśmy się na mały poczęstunek. Oprócz drobnych smakołyków, czekały na nas 2 wspaniałe torty z Kubusiem Puchatkiem! Pycha! Mai bardzo smakowały :)

   Następnie, w oczekiwaniu na kolejne spotkanie z Kubusiem, zajęliśmy się układaniem puzzli. Kto okazał się być mistrzem? Oczywiście Maja! Nam też na szczęście udało się ułożyć jedne, choć Maja musiała nam pomóc. Po wspólnych zabawach, chcieliśmy ponownie zaprosić Kubusia. Tym razem również nas nie zawiódł i przyszedł się z nami pobawić. Teraz Maja już bez chwili wahania podeszła do niego, żeby się przytulić. Bracia Mai siłowali się z Puchatkiem i za każdym razem wygrywali! Brawo! :) Kubuś był niepocieszony z przegranej i wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że zjadł za mało miodu! Po wspólnych tańcach i szaleństwach Kubuś musiał niestety już nas opuścić. Najtrudniej było rozstać się nowym przyjaciołom - Mai i Kubusiowi...

   Na koniec pozostało nam wręczenie Dyplomu Marzyciela Mai oraz prezentów od Disneya dla wszystkich dzieci. Ileż było rozpakowywania i oglądania! :)

Majeczko, mamy nadzieję, że spotkanie z Kubusiem na długo pozostanie w Twojej pamięci. Pamiętaj, że marzenia naprawdę się spełniają!!!

 

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w spełnienie marzenia Mai:


Disney i Disney Polska za nieocenioną pomoc!, kontakt z Kubusiem Puchatkiem i wspaniałe prezenty dla wszystkich dzieci


KidFun za udostępnienie nam pięknego i kolorowego miejsca na to wyjątkowe spotkanie


Pani Jolancie Tomala - redaktor naczelnej magazynu "Kubuś Puchatek" za paczkę z gazetkami i książeczkami


Sweet Home i Cukierni Braci Stykowskich za pyszne torty z Kubusiem Puchatkiem


Pani Grażynie z Pracowni Dekoracji Candida za niezbędny materiał


oraz wszystkim innym osobom, które przyczyniły się do tego, że ten dzień był wyjątkowy! Dziękujemy!