Moim marzeniem jest:

Laptop z różowymi nakładkami

Natalia, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2011-04-21

 

Nie ma niczego piękniejszego od uśmiechu dziecka, bo gdy śmieje się dziecko, CAŁY ŚWIAT SIĘ ŚMIEJE

W słoneczny dzień, wesołą gromadką udałyśmy się na spotkanie z 9-letnią Natalką. Artystką przez duże „A".

W sekrecie przed naszą marzycielką, od mamy dowiedziałyśmy się, że Natalia uwielbia malować, dlatego zaopatrzeni w kącik samouczka a dokładniej w puzderko do malowania, pognałyśmy na pierwsze spotkanie z dziewczynką.

Po obejrzeniu Jej prac, byłyśmy oczarowane pomysłami i umiejętnościami tej małej istoty. Natalka jest wrażliwą, delikatną  dziewczynką o niespotykanej czułości na walory estetyczne.

Idealnie łączy kolory i dba o najmniejszy  szczegół z wielką precyzją.

Po przełamaniu „pierwszych lodów", rozmawialiśmy o wspomnieniach a także pragnieniach dziewczynki. Okazało się przy tym, że Natalia jest niezwykle uroczą i otwartą osobą z pełną głową pomysłów i marzeń. Jak każda dziewięciolatka, uwielbia Hannah Montana i chciałaby

Natalka, opowiadała nam o swoich zainteresowaniach, ulubionych zajęciach, ale dopiero wspomnienia z wakacji, sprawiły, że oczy dziewięciolatki rozpromieniły się niczym gwiazdy a na twarzy umalował się najszczerszy uśmiech na świecie - uśmiech dziecka. Ubiegłoroczne lato spędziła z całą rodziną (nie pomijając pupila dziewczynki, labradora zwanego „Lucky")  w przyczepie campingowej nad Bałtykiem.

Marzeniem dziewczynki jest powrót do nadmorskiego kurortu  i przeżycie deja vu ubiegłorocznych wakacji.  

Wymarzony wyjazd  pomoże  Natalii, wrócić do równowagi, napełni ją przyjemnymi wspomnieniami oraz pozwoli naładować jej „akumulatory" na tyle by tenże przepiękny uśmiech nie znikał z twarzy naszej marzycielki. Dlatego musimy jak najszybciej spełnić to marzenie aby napełnić Natalkę uśmiechem.

 

 

inne

2011-10-25

 

Natalia, aż do naszego przyjazdu nie chciała zdradzić nowego marzenia. Na początku był pomysł gitary w kwiaty, potem wyjazdu nad morze a zakończyło się na specyficznym laptopie. Mianowicie Natalia marzy o komputerze ze zmiennymi nakładkami. Dziewczynka wyposażyła nas w dwa śliczne obrazki nakładek na laptopa w różowo-czerwone paski i drugiej z elementem serca. Jako niezwykle uzdolniona plastycznie nie miała z tym najmniejszego problemu, przekonując przy tym, że ten pomysł jest jej ostatnim i na pewno największym marzeniem.

 

spełnienie marzenia

2011-12-11

 

W grudniowe ciepłe popołudnie wybrałyśmy się do naszej Natalki już poraz ostatni. Dziewczynka nie wiedziała, że to właśnie w ten dzień spełni się jej największe marzenie. Zapakowałyśmy laptopa z nakładkami w największą z możliwych toreb, napompowałyśmy mnóstwo balaonów i ruszyłyśmy by uszczęśliwić Natalię. Marzycielka była totalnie zaskoczona gdy tylko spod balonów wyłoniła się wielka torba z laptopem jej oczka zaświeciły mocniej. Natalia była przeszczęśliwa i czym prędzej rozpakowała laptopa. Oczywiście przymierzyła po kolei nakładki. Jako, ze nasza marzycielka jest pełna pomysłów i ma artystyczną duszę postanowiłyśmy jej jeszcze podarować małą drobnostkę, która dopełniła by szczęścia dziewczynki. Była to gra komputerowa: inicjowanie i projektowanie ubrań w specjalistycznym studio dla modelek.

Natalie pochłoneła nowa gra i błyskawicznie odnalazła się w wirtualnym profesjonalnym studio.

Dlatego bez trudu możemy sobie wyobrazić w przyszłości Natalie jako światowej sławy projektantkę.

Natalko, życzymy by ten uśmiech jaki pojawił się na Twojej twarzy w tamtym dniu nigdy nie zniknął

 

Bardzo serdecznie dziękujemy sponsorowi bez którego nie było by możliwe uszczęśliwienie Naszej wyjątkowej marzycielki