Moim marzeniem jest:

Kącik Hello Kitty

Natalia, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Arla Global Financial Services Centre

pierwsze spotkanie

2011-06-25

Dzisiaj razem z Asią pojechałyśmy w odwiedziny do naszej nowej podopiecznej fundacji Natalki. Przywitałyśmy ją miłą niespodzianką, którą była duża różowa lalka Barbie z mnóstwem akcesoriów do ubierania i gadżetów do przymierzania!
Natalce strasznie spodobała się nowa lalka Barbie. Dziewczynka powiedziała nam, że takiej laleczki jeszcze nie miała i od razu zaczęła się nią bawić.Siostra pomogła otworzyć jej nową zabawkę a ja w tym czasie uwieczniłam to naszym aparatem.
Od razu było widać, że ta malutka dziewczynka uwielbia bawić się w małą księżniczkę, ubierać lalki i różowy kolor,który marzycielka najbardziej lubi.Jednak po za tym wszystkim dziewczynka uwielbia Hello Kitty i inne maskotki z takiej serii.
Nie trudno, więc było zgadnąć, z czym powiązane jest marzenie Natalki a dziewczynka najbardziej wymarzyła sobie kącik z Hello Kitty. Takie różowe łóżeczko z pościelą tej postaci i jakaś półka, komódka to coś, co Natalka chciałaby mieć w swoim małym pokoju!

spełnienie marzenia

2011-10-29

Nadszedł upragniony dzień spełnienia marzenia zarówno dla nas jak i dla naszej małej marzycielki Natalki, która nie wiedziała wtedy jeszcze, że jej marzenie dzisiaj się spełni:). Przed wyjazdem upewniłyśmy się czy mamy wszystko i wyruszyłyśmy w drogę z różową niespodzianką. Na miejscu czekała już na nas Natalka, jej rodzice i sponsorki, które również chciały uczestniczyć z nami w tym wspaniałym dniu.
Cześć Natalko! Niespodzianka! - krzyknęłyśmy i od razu pokazałyśmy wieeeelką różową torbę, w której kryło się dużo gadżetów związanych z Hello Kitty, bo to było największym marzeniem naszej podopiecznej. Oczy dziewczynki zaświeciły się a na twarzy pojawił się szczery uśmiech od ucha do ucha. Od razu zajrzała do środka.. tyle bluzek, tyle pluszaków i nawet gra mamusiu i to wszystko z Hello Kitty – krzyczała uradowana dziewczynka. Ponadto dostała jeszcze wieelką kuchnię Hello Kitty, łóżko, pościel, którą przywiozły jej sponsorki.. dziewczynka dostała jeszcze naklejki, które będą zdobiły jej ściany...moje marzenie się spełniło! Moje marzenie się spełniło! - najpiękniejsze słowa, jakie można usłyszeć od dziecka. Wszyscy byli wzruszeni i zachwyceni. Natalka cały czas skakała wokół nas i powtarzała jak bardzo cieszy się, że spełniło się jej marzenie. Trudno było uchwycić te ruchliwe dziecko, ale jakoś udało nam się uwiecznić to spotkanie zdjęciami :) . Następnie odczytałam dyplom spełnionego marzenia i podziękowania za wielkie serce sponsorek i wszystkim jeszcze raz zakręciła się w oku łezka.
I wtedy zaskoczyła nas mama Natalii, która specjalnie na ten dzień upiekła dla nas ciasto. Atmosfera była rewelacyjna i trudno było sobie wymarzyć lepszy scenariusz od tego!
Natalia była mile zaskoczona i wszystkim dzięki temu spełnieniu poprawił się dobry humor i to jest właśnie niesamowite, że kiedy widzimy szczęście innych sami stajemy się szczęśliwi! Aż nie da się tego opisać w relacji.. po prostu trzeba tam być:)

Serdeczne podziękowania składamy pracownikom firmy Arla Global Financial Services Centre Sp.z.o.o z Gdańska. Dziękujemy, że potrafią państwo docenić siłę dziecięcych marzeń!
Podziękowania składamy także za wkład w realizacji marzenia Pani Joannie Łuczak z córką oraz Pani Adriannie Pieniążek. Dziękujemy za Państwa cegiełki, które dopełniły realizację tego marzenia.

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy!

Autor: Daria W.