Moim marzeniem jest:

Laptop z internetem

Ania, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Mała Czarna (klub w Bochni)

pierwsze spotkanie

2011-10-11

 

Pogodna, uśmiechnięta i niezwykle towarzyska. Taka jest nasza Marzycielka Ania. Gdy tylko nas zobaczyła w drzwiach sali, jej twarz rozpromieniała! Doskonale wiedziała, w jakim celu przyszliśmy!  Z małą Marzycielką rozmawialiśmy o szkole, o jej braciszkach, za którymi bardzo tęskni, układaliśmy puzzle, a także oglądaliśmy kolekcję pluszaków, które towarzyszą jej w szpitalu. Ania przyznała, że bardzo lubi się uczyć i stara się mieć same najlepsze oceny!

W końcu przyszła kolej na marzenie. Dziewczynka już od początku dobrze wiedziała, czego pragnie najbardziej... Marzeniem Ani jest laptop z internetem. Mogłaby na nim grać i oglądać ulubione bajki. Najważniejsze jest jednak to, iż za pomocą kamery internetowej miałaby możliwość zobaczyć swoich braci i tatę, za którymi tak bardzo tęskni. Gry i bajki oglądane na laptopie uprzyjemniłyby jej czas spędzany w szpitalu, a rozmowa z rodziną dałaby jej dodatkowo wiele siły i radości. Ciężko było się pożegnać z tak przeuroczą dziewczynką, ale zapewniliśmy, że jeszcze do niej wrócimy i dołożymy wszelkich starań, aby jej marzenie się spełniło.

 

Wszystkie osoby chętne do pomocy w realizacji tego marzenia, prosimy o kontakt na podany poniżej adres: agaorzechowska7@gmail.com

 

spełnienie marzenia

2011-12-19

 

Jest w marzeniach niewątpliwie coś, co wyzwala ogromne emocje i wzruszenia. Marzeniem pięcioletniej Ani był laptop z internetem. Jak jest marzenie, jest także spełnienie. W związku z tym w poniedziałek po południu ruszyliśmy do domu naszej Marzycielki w przepiękne górskie okolice. Ania i jej przesympatyczna rodzina przywitali nas bardzo miło i oczarowali nas od razu atmosferą pełną serdeczności i miłości jaka panuje w domu. Od razu zajęliśmy się rozpakowaniem nowego laptopa Ani. Następnie zainstalowaliśmy grę o księżniczkach i przenieśliśmy się wszyscy w baśniowy świat, w którym główną bohaterką była Ania . Przenosiliśmy kwiaty w zamku i szukaliśmy kota. Ciekawe są te baśniowe krainy. Teraz Ania będzie mogła częściej je odwiedzać na swoim laptopie. Na koniec należy się naszej Marzycielce podziękowanie. Za to że spełniając Twoje marzenie, mogliśmy zobaczyć Twoją radość wyrażoną Twoim uśmiechem. Dziękujemy!