Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Chałup

Weronika, 14 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Anna i Artur Muża oraz przyjaciele z Chałup

pierwsze spotkanie

2011-12-29

Nasza nowa podopieczna uwielbia grać w  Simsy i dlatego na lodołamacz kupiłyśmy Jej jeden z dodatków do tej gry. Z Weroniką można rozmawiać dosłownie o wszystkim, dlatego nasza rozmowa toczyła się płynnie, konkretnie i otwarcie. Naprawdę niejeden dorosły człowiek mógłby się wiele nauczyć od tej bystrej i fajnej nastolatki.
Weronika jest przemiłą i inteligentną dziewczyną, która otwarcie mówi o tym, czego oczekuje w życiu i co Jej się marzy. Ponieważ z powodu choroby dziewczyna większość czasu przebywa w domu, bo ma również indywidualne nauczanie, chciałaby gdzieś wyjechać z całą rodziną, czyli z mamą, tatą i dwiema siostrami. Nigdzie nigdy nie byliśmy - mówi Weronika, a ja tak bym chciała wspólnie całą rodziną wyjechać i razem spędzić czas o ile mi tego czasu starczy, ponieważ prawdopodobnie niedługo już będę tylko mogła leżeć. Na razie jeszcze poruszam się na wózku, który również dostałam dzięki akcji zbierania nakrętek i pomocy Jakuba, który miał zrealizowane marzenie w FMM i wyjechał na mecz Barcelony.
Weronika długo zastanawiała się do jakiego miejsca chciałaby wyjechać i ostatecznie powiedziała, że z tylu wspaniałych miejsc na świecie najbliżej będzie do Tropical Island pod Berlinem. Tam będzie mogła cały czas wygodnie i wspólnie spędzić chwile z rodziną wylegując się w tropikalnych klimatach wśród tropikalnych drzew i wody.

 

http://www.tropical-islands.de/

spełnienie marzenia

2012-08-18