Moim marzeniem jest:

Klocki Lego Star Wars

Igor, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Pani Magdalena

  • Pan Tomasz

  • Pan Jan

pierwsze spotkanie

2012-04-29

 

Zmęczony chorobą chłopiec chciałby pojechać do Disneylandu, najchętniej z całą rodziną. Jest pewien, że właśnie z tym miejscu będzie mu najweselej i znajdzie tam najwięcej okazji do doskonałej zabawy. Bedzie miał też okazję choć na chwilę zapomnieć o ciężkiej przeprawie przez chorobę, która rok temu przyszła niespodziewanie. Zmieniła życie Igora w ciągłe podróże do szpitala, wizyty u lekarzy oraz pozwoliła jedynie na indywidualny tok nauczania, co ograniczyło kontakty chłopca z rówieśnikami. Dziś jest już lepiej, cała rodzina wierzy, że chemia podtrzymująca, na której jest chłopiec będzie ostatnim etapem walki o zdrowie. Igor chciałby od września pójść do szkoły, poznać nowych kolegów i oczywiście zobaczyć Disneyland. Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia i liczymy na sponsora, który podejmie się realizacji marzenia Igora.

 

inne

2012-09-27

 

Nasz Marzyciel zrezygnował z wyjazdu do Disneylandu. Jego drugim marzeniem są klocki lego Star Wars, związane z jego ulubioną grą komputerową i oczywiście filmem "Gwiezdne Wojny". Najchętniej chciałby dostać te z serii Darth Star lub Clone Turbo Tank.

 

spełnienie marzenia

2012-10-14

 

Gwiazda śmierci - jeden z największych zestawów klocków LEGO serii Star Wars. Do tego czołg z tej samej serii.  O tym marzy (prawie) każdy chłopiec. Igor jako wielki miłośnik "Gwiezdnych wojen" również zamarzył o takim prezencie i ... udało się. Dodatkową niespodzianką dla chłopca od sklepu Intertoys Sp. z o.o. była koszulka Star Wars.Dla Igora to z pewnością będzie niezapomniana niedziela. Chłopiec czekał na nas od samego rana, a kiedy już przyjechaliśmy nie mógł się doczekać, kiedy  będzie mógł - z pomocą taty - zabrać się do układania klocków. To potrwa na pewno kilka dni, a może i dłużej. Obiecał, że jak tylko skończy, prześle nam zdjęcie z gotową gwiazdą śmierci;)

Dziękujemy pani Magdalenie i panu Tomaszowi z Oławy, panu Pawłowi z Oławy, panu Janowi z Bystrzycy, a także firmie Intertoys Sp. z o.o. za pomoc w realizacji marzenia.