Moim marzeniem jest:

Aparat Sony Alfa

Natalia, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2012-05-02

 

W słoneczny dzień majowego, długiego weekendu, z planem miasta w ręku, przybyłyśmy do Wałbrzycha. Tu mieszka nasza nowa Marzycielka- Natalia. Już od progu przywitały nas dwie uśmiechnięte twarze- Natalii i jej babci. A że z pustymi rękoma w gości przyjeżdżać nie wypada, Natalia otrzymała od nas „lodołamacz”. Były to: kosmetyczka wraz z zestawem kosmetyków, 3 pary kolczyków oraz kubek z optymistycznymi sentencjami.
Nasza Marzycielka jest 16-letnią brunetką o ślicznej, wręcz porcelanowej twarzy i dużych oczach. Jak przystało na nastolatkę interesuje się muzyką, głównie hip- hopem i piercingiem. Natalia jest bardzo towarzyską osobą- każdą wolną chwilę najchętniej spędza ze swoimi znajomymi. Jej pasją jest także fotografia.
Nastolatka nie od razu zdecydowała się na swoje marzenie, jednakże po kilku dniach dokładnie je sprecyzowała. Natalia wymarzyła sobie aparat Sony Alpha 14mpx. Z takim sprzętem na pewno będzie mogła rozwijać swoją pasję
Tak więc: do dzieła! Nie pozwólmy Natalii zmarnować talentu!

 

spełnienie marzenia

2012-09-28

 

28 września okazał się wyjątkowym dniem dla Natalii i wszystkich związanych ze spełnieniem jej marzenia. Dzięki zaangażowaniu sponsorów oraz uprzejmości Pani Katarzyny z zamku Książ realizacja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!! Na początku wszystko było tajemnicą:
Tuż po południu postanowiłyśmy zabrać Natalię i jej babcię na zwiedzanie zamku Książ, tam Pani Kasia zaprosiła nas najpierw do odwiedzenia skałki szczęścia, która zgodnie z legendą spełnia marzenia! Po chwili zastanowienia nasza Marzycielka dotknęła skały i pomyślała życzenie – tym razem zachowała je wyłącznie dla siebie i nie możemy pomóc w jego realizacji, ale to był idealny moment, by… spełnić marzenie, o którym wiedzieliśmy wcześniej!!! Z radością wręczyłyśmy wyczekiwany aparat Sony Alpha ufundowany przez firmę TB Print. W ogromnej torbie znalazły się jeszcze futerał na aparat wraz z obiektywem, karta pamięci oraz podręczny statyw. Zaskoczenie i radość malująca się na twarzy Natalii sprawiła, że był to dla wszystkich bardzo wzruszający moment. Wierzymy, że pasja oraz zamiłowanie do fotografii zaprowadzi Natalię daleko i wkrótce będziemy oglądać wystawy jej prac!! Możliwości są ogromne ponieważ dodatkową niespodzianką było zaproszenie do bezpłatnych wizyt na zamku Książ i fotografowania przepięknych wnętrz i detali, o których Pani Kasia opowiedziała nam w trakcie zwiedzania zamku. Zaopatrzone w wiedzę historyczną mogłyśmy jeszcze wyruszyć na wieżę i stamtąd fotografować niesamowite widoki gór i tarasów. Wspaniale spędziłyśmy czas, który Natalia zachowa nie tylko w pamięci, ale i na zrobionych samodzielnie pięknych zdjęciach!!
Wszystkim zaangażowanym bardzo serdecznie dziękujemy!


Podziękowania kierujemy do:
- TB Print za ufundowanie profesjonalnego aparatu
- Pani Aliny Fornal z AB S.A. za koordynowanie marzenia
- Przedsiębiorstwa Zamek Książ w Wałbrzychu za możliwość zwiedzenia obiektu
- Pani Katarzyny Matuły za wspaniałe przewodnictwo i poświęcony czas, dzięki czemu spełnienie marzenia Natalii było jeszcze bardziej wyjątkowe