Moim marzeniem jest:

Laptop z internetem i grami

Filip, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2012-07-13

Piątek trzynastego to wcale nie jest pechowy dzień... Szczególnie, jeśli poznaje się nowe marzenia i spotyka tak wspaniałych młodych ludzi jak Filip!

Właśnie w przysłowiowy 13 piątek, pięknego dnia lipcowego, my - dwie Anie - poszłyśmy spotkać się z naszym nowym marzycielem - piętnastoletnim Filipem. Spotkanie miało miejsce we wrocławskiej klinice przy ulicy Bujwida.

Uśmiechnięty chłopak czekał na nas w towarzystwie swojej przesympatycznej mamy.

Filip uwielbia gry - zarówno te komputerowe, jak i planszowe - dlatego też jako lodołamacz przyniosłyśmy gry towarzyskie, które zasponsorowali pracownicy sklepu BARD we Wrocławiu. (Serdecznie dziękujemy!!)

Filip był na początku trochę nieśmiały, ale nie przeszkodziło mu to w wyznaniu nam swojego marzenia.... jako prawdziwy facet był zdecydowany i przygotowany na nasze pytania - jego największym marzeniem jest dostać dobrego laptopa z internetem i grami. Pozwoli mu to na trochę rozrywki, kiedy leży w szpitalnym łóżku.

Nasz Marzyciel musi regularnie przyjeżdżać do szpitala i wtedy jego jedynym oknem na świat jest telewizor. Posiadanie własnego laptopa znacznie umili mu żmudny czas leczenia i pozwoli na ciągły kontakt z rówieśnikami.

Na zakończenie spotkania pstryknęłyśmy fotki, a teraz zakasujemy rękawy, aby spełnić marzenie Filipa!! Wierzymy, że otrzymanie wymarzonego laptopa da naszemu Marzycielowi siłę do walki z chorobą i pozwoli pozytywnie spojrzeć w przyszłość.

spełnienie marzenia

2012-10-15

 

W piątek, 12-ego października,  już 3 miesiące po poznaniu marzenia Filipa mogliśmy je spełnić - wszystko dzięki sponsorowi - firmie AB S.A.

 W klinice stawiliśmy się  tłumnie  z samego rana. Było nas aż 6 osób:) nie licząc przedstawicielek sponsora. Bo spełnienie marzenia takiego fajnego chłopaka to nie lada wydarzenie!

Filipa odnalazłyśmy na korytarzu kliniki i wręczyłyśmy mu olbrzymią torbę, która zawierała jego wymarzony laptop wraz z grami i modemem.

Marzyciel był zachwycony. W dodatku okazało się, że zestaw zawierał bezprzewodową myszkę, którą chłopak planował sobie dokupić...

Filip wyciągał składniki zestawu z przepastnej torby, a uśmiech na jego twarzy był coraz szerszy. Towarzyszyła mu mama, która też była bardzo uradowana. Ściskaliśmy się, robiliśmy fotki i ani na chwilę nie opuszczała nas atmosfera wyjątkowości.

Marzyciel  na zakończenie zażyczył sobie zdjęć z całą naszą ekipą. Będzie dla niego dodatkową pamiątką i  mamy nadzieję, ze ten uroczy chłopak będzie o nas pamiętał, bo my nie zapomnimy go nigdy!!

 

Dziękujemy po raz kolejny firmie AB SA, bez której nie byłoby możliwe spełnienie wielu marzeń naszych podopiecznych, w tym marzenia Filipa.

Dzięki Wam na twarzach dzieci gości uśmiech !!!


Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Laptop z internetem i grami marzyciela Filip.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN