Moim marzeniem jest:

Nowy wystrój pokoju

Martyna, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Zespół Szkół nr 4 w Kościanie, Samorząd Szkolny

pierwsze spotkanie

2012-09-03

 

W środowy ciepły ranek wybraliśmy się z Markiem do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie na spotkanie z naszą nową Marzycielką Martyną. Na przełamania pierwszych lodów wybraliśmy zestaw kosmetyków oraz film DVD, które wręczyliśmy Dziewczynce, nieśmiały uśmiech zdradził nam że prezent był trafiony ;). Po chwili bardzo miłej rozmowy przeszliśmy do najważniejszej części naszego spotkania, a więc marzenia Martyny. Dziewczyna bez wahania powiedziała nam, że marzy o nowym laptopie z internetem mobilnym. Bardzo zależy jej żeby laptop posiadał też pakiet office. Jeżeli chodzi o parametry Martyna postanowiła zdać się na nas ;). Na koniec wypełniliśmy niezbędne dokumenty i ja niestety musiałem udać się do pracy, natomiast Marek pozostał jeszcze na oddziale i dotrzymał marzycielce towarzystwa w oczekiwaniu na badania.

 

 

Jeśli chcesz pomóc nam spełnić marzenie dziewczynki, prosimy skontaktuj się z nami:

Krystian Kulasza: krystian.kulasza@mammarzenie.org - 663720044
Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na konto fundacji:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
Tytułem: Dla Martynki z Lublina - LU54

 

Relacja: Krystian K.

 

 

spotkanie

2013-02-15

W Piątek wybraliśmy się na kolejne spotkanie z Martyną, ponieważ od mamy dziewczynki dowiedzieliśmy się, że chce ona zmienić marzenie. Początkowo pomyśleliśmy że pewnie dziewczynka dostała już od kogoś laptopa i naturalnie nie jest już jej największym marzeniem drugi laptop ;). To co jednak dowiedzieliśmy sie później przerosło nasze oczekiwania. U Martynki w domu wybuchł piec ciepłowniczy i Martyna w tym momencie nie może wrócić do domu. (Po pożarze reportaż o rodzinie dziewczynki robiła telewizja Lublin http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdarzenia-magazyn-reporterow/wideo/18-stycznia-2013/9790904 ) Największym marzeniem Martyny jest teraz powrót do domu do bliskich, aby to było możliwe Martyna musi mieć na nowo urządzony pokój.

 

Pożegnaliśmy się zapewniając, że zrobimy wszystko aby to marzenie jak najszybciej mogło się spełnić.

 

Jeśli chcesz pomóc nam spełnić marzenie dziewczynki, prosimy skontaktuj się z nami:
Krystian Kulasza: krystian.kulasza@gmail.com - 663720044

spełnienie marzenia

2013-12-20

Naokoło przedświąteczna krzątanina, wszyscy w biegu poszukują choinek i innych akcesoriów, przybierają swoje domy, więc i my postanowiliśmy przyozdobić, a dokładniej urządzić pokój Martyny. Tak! Nastał dzień spełnienia marzenia nastolatki! Około południa wyruszyliśmy całą ekipą z Lublina, godzina spędzona w aucie i już znaleźliśmy się w domu Marzycielki, gdzie czekali na nas Sponsorzy marzenia –Energetyczne Centrum. Na miejscu wystarczyła minuta do rozpoczęcia prac. Chłopaki błyskawicznie rozpakowali paczki z meblami i wzięli się za składanie szaf i komód, których było naprawdę sporo. W tym samym czasie dom dziewczyny odwiedzili wysłannicy Radia Lublin oraz Gazety Wyborczej, przeprowadzali wywiady z główną zainteresowaną całego zamieszania oraz z nami – wolontariuszami :) Nie zdążyliśmy się obejrzeć, a już stały pierwsze szafki, pokój zaczynał nabierać kształtów. Chłopaki z zapałem kontynuowali prace nad własnym kątem Martyny. W drugim pomieszczeniu, gdzie zostaliśmy ugoszczeni kawą i ciastem, sponsorzy zrobili Marzycielce jeszcze dodatkową niespodziankę – dziewczyna otrzymała od nich gitarę, a reszta rodziny drobne upominki. Radości nie było końca, oczekiwanie na zobaczenie końcowych efektów wypełniła pierwsza lekcja gry na instrumencie – jeden z przedstawicieli Sponsora doskonale gra i śpiewa na gitarze! Czas bardzo szybko zleciał, wszystkie meble rozpoczynając od fotela a kończąc na szafie zostały porządnie złożone, firanki zawisły w oknie, kilka ostatnich kosmetycznych poprawek, różne ułożenia poszczególnych elementów i cel został osiągnięty! Satysfakcji dostarczał widok dobrze wykonanej pracy jak i wielki, szczery uśmiech Martyny. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia, wręczyliśmy dyplomy spełnionego marzenia, krótka rozmowa z mamą Marzycielki i niestety nadszedł czas rozstania. Wszechogarniająca atmosfera radości i przeświadczenie, że warto wierzyć w marzenia towarzyszyły nam jednak zdecydowanie dłużej!

Bardzo dziękujemy Energetycznemu Centrum – sponsorowi marzenia Martyny za pomoc w jego realizacji!