Moim marzeniem jest:

Lustrzanka

Ewelina, 0

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2013-03-02

Niedzielnym popołudniem wybraliśmy się zwartą grupą na spotkanie naszej nowej marzycielki Eweliny . Po miłym poznaniu wręczyliśmy Ewelince lodołamacz w postaci zestawu do robienia zaproszeń i wizytówek , który od razu wywołał u niej szczery i promienny uśmiech. Podczas naszej przesympatycznej rozmowy dowiedzieliśmy się , że Ewelina interesuje się sztuką , uwielbia rysować oraz kocha przyrodę .Dziewczyna marzy o tym, by móc rozwijać swoje artystyczne zainteresowania.W czasie naszego pobytu tworzyła swoje dzieło , które uwieczniliśmy na zdjęciu . Kiedy zapytaliśmy o marzenie bez wahania powiedziała , że chciałaby otrzymać aparat - lustrzankę , który pozwoliłby jej na rozwijanie swoich umiejętności . Nie pozostaje nam nic innego jak zebrać siły i pomóc Ewelince robić to, co kocha .

spełnienie marzenia

2013-06-30

W pewne niedzielne popołudnie udaliśmy się do naszej marzycielki Eweliny. Dziewczynka wróciła niedawno z warszawskiego szpitala i oczekiwała z niecierpliwością na spełnienie swojego marzenia. Marzenie pozwalało jej szybko wracać do zdrowia, wiedziała że czeka na nią jej upragniony aparat lustrzanka. Po miłym przywitaniu się z naszą śliczną marzycielką wręczyliśmy jej upragniony prezent z całym pełnym wyposażeniem. jak miło radowały się serca naszej marzycielki i jej mamy oraz wolontariuszek Fundacji Mam Marzenie widząc pięknie uśmiechniętą buźkę Eweliny. Zaraz po rozpakowaniu prezentu nasza marzycielka zaczęła robić piękne zdjęcia swojej mamie. Dziewczynka nie umie się już doczekać robienia swoich pierwszych zdjęć w plenerze uwielbia fotografować kwiaty i zwierzęta.
Ewelino cieszymy się że dzięki naszej pomocy udało się spełnić coś o czym bardzo marzyłaś. Z całego serca życzymy Ci dużo zdrowia i wielu wspaniałych zdjęć i pamiętaj pierwsze zdjęcia jakie zrobisz mamy nadzieję że prześlesz do naszej fundacji.