Moim marzeniem jest:

Umeblowanie pokoju

Kamila, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2013-04-11

Z Kamilą spotkaliśmy się w jeden z ostatnich chłodnych wieczorów, w CZD. Marzycielka, po Wielkanocy spędzonej w rodzinnym domu, przyjechała do Warszawy na zabieg.Postanowiliśmy wykorzystać jej obecność, by porozmawiać o jej największym marzeniu. Kiedy dotarliśmy z Jackiem do szpitala Kamila i jej mama już na nas czekały. Nasza nowa podopieczna okazała się  być bardzo sympatyczną, mądrą  i rozmowną dziewczynką z jasno sprecyzowanym marzeniem. Spotkanie rozpoczęliśmy od wręczenia przywiezionego przez nas upominku w postaci zestawu do szydełkowania i krótkiej rozmowy. Potem przyszedł czas na poruszenie najważniejszego tematu tego wieczoru - największego marzenia Kamilki. Okazało się, że dziewczynka dokładnie wie, o czym marzy. Jej największym marzeniem są nowe meble do pokoju. Co więcej są to konkretne, upragnione i wybrane przez z nią z katalogu, młodzieżowe meble FORTE. Ponieważ było już późno, a Kamilkę rano czekał poważny zabieg, musieliśmy się rozstać. Jednak emocje tego popołudnia i radośc z poznania naszej nowej Marzycielki i jej marzenia towarzyszyły nam do końca dnia.

spełnienie marzenia

2013-09-28

Po kilkumiesięcznych przygotowaniach nadszedł ten dzień – dzień, w którym razem z Energetycznym Centrum S.A. mogliśmy spełnić największe marzenie Kamili.

Kiedy większość czytających to osób smacznie sobie spała lub cieszyła się z leniwego sobotniego poranka, ja i Piotrek dzielnie przygotowywaliśmy się do realizacji marzenia Kamili dokupując jeszcze ostatnie elementy niezbędne do urządzenia jej wymarzonego pokoju. W pośpiechu pokonywaliśmy alejki popularnego marketu z wyposażeniem wnętrz by pokój Kamili był dokładnie taki jak chciała. Razem z zakupami ruszyliśmy w, jak się okazało dosyć daleką, drogę do domu naszej marzycielki, gdzie czekały już na nas meble do skręcania. Od razu jak tylko dotarliśmy wzięliśmy się do pracy, by po jakieś godzinie, jako pierwsze złożyć wymarzone łóżko Kamili. Odrobinę zmartwiło nas tępo naszej pracy ponieważ przed nami było jeszcze skręcanie biurka, dwóch szaf, regału oraz skomplikowanej komody. Na szczęście z odsieczą parzyła pełna pozytywnej energii reprezentacja sponsora. Dzięki ich pomocy z resztą mebli poszło już znacznie szybciej i Kamila po kilku godzinach mogła się cieszyć w pełni umeblowanym pokojem. To jednak nie był koniec wrażeń tego dnia. Nasi przyjaciele z Energetycznego Centrum S.A. przygotowali dla Kamili jeszcze jedną niespodziankę – marzycielka otrzymała od nich sztalugi, płótna, farby oraz mnóstwo innych potrzebnych do malowania rzeczy. Dzięki temu prezentowi Kamilka będzie mogła rozwijać swoją ogromną pasję – malowanie, zresztą zaczęła to robić jeszcze podczas naszej obecności, malując maskotkę sponsora – Megawatka.

Na koniec tej krótkiej relacji chciałabym podziękować wszystkim tym, bez których ten dzień nie byłby by taki wspaniały:

Największe podziękowania należą się sponsorowi – Energetycznemu Centrum S.A. za przekazanie środków na zakup mebli dla Kamili, za przywiezienie jej pięknego prezentu oraz przede wszystkim chciałabym podziękować Wam za waszą obecność w tym dniu

Mateuszowi i Karolinie za pomoc przy skręcaniu mebli oraz Idze za bycie z nami i zarażanie nas mnóstwem pozytywnej energii. W imieniu całej fundacji bardzo DZIĘKUJĘ!

Dziękuję również całej rodzinie marzycielki. Dziękuję za ciepłe przyjęcie, pyszny poczęstunek, pomoc przy skręcaniu mebli i cudowną rodzinną atmosferę podczas naszej obecności. Ogromne uściski dla najmłodszego pomocnik – 2, 5 letniego brata Kamilki – Kacperka.

Dziękuję także ekipie TVP Warszawa za odwiedziny, dobre rady i odrobinę pomocy przy skręcaniu szafy oraz za relację z tego dnia w Kurierze Mazowieckim (http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne/kurier-mazowiecki/wideo/28092013/12547633).

Kamilko, dziękuję Ci za to, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie