Moim marzeniem jest:

Laptop i myszka z motywem Hello Kitty z grami Disney'a

Roksana, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2013-06-01

W sobotę, 1 czerwca , kiedy akurat wypadał Dzień Dziecka, poszliśmy odwiedzić naszą nową Marzycielkę w Akademii Medycznej. Roksana niedawno skończyła 4 latka. Jest bardzo miłą, inteligentną i bystrą dziewczynką. Kiedy weszliśmy do jej sali, była trochę speszona, ale już po kilku minutach zaczęła z nami rozmawiać i opowiadać o tym, czym się interesuje i co lubi robić :). Po otrzymaniu od nas dwóch książeczek i puzzli, była bardzo zadowolona i od razu je otworzyła. Roksana powiedziała nam, że jej marzeniem jest różowy laptop z motywem Hello Kitty wraz z grami Disney'a i myszką do laptopa (również z Hello Kitty ;)). Chciałaby na nim grać w jej ulubione gry i oglądać bajki. Roksana przedstawiła nam swoją przytulankę - motyla oraz powiedziała, że motyl ma magiczny pył, żeby mógł latać :). Nawet nie spostrzegliśmy jak szybko minął nam czas w towarzystwie Roksany.

spełnienie marzenia

2014-04-26

Roksana to urocza, prześliczna dziewczynka, w której od razu się zakochałam! 
Marzenie Roksanki o laptopie w Hello Kitty miałam zaszczyt spełniać razem z Pracownikiem Firmy T-Mobile Panem Kamilem. Firma T-Mobile była sponsorem marzenia Roksanki - tak jak marzeń innych dzieci, nie ma słów by opisać jak bardzo jesteśmy Państwu wdzięczni. 
 
A więc spotkałam się z Kamilem przed domem Roksanki i wspólnie ustaliliśmy "grę w balony". Spełnienie marzenia ma być niespodzianką. A gra polegała na tym, że nadmuchaliśmy balony i powtykaliśmy je w ziemię, a przy każdym zamocowaliśmy "prezenty" - takie jak naklejki Hello Kitty. Kiedy Roksanka wszystkie zebrała (ciesząc się z "balonowej łąki") Jej Tata wprowadził ją do małego budynku, w którym byliśmy razem z Kamilem ukryci. Oczywiście oprócz nas był z nami laptop, gadżety do laptopa i słodycze. 
 
Kiedy otworzyły się drzwi i dziewczynka nas zobaczyła, uśmiechnęła się od ucha do ucha i krzyknęła: "o ciocia i wujek przyszli!" Wspomnienie tamtych słów, radości Roksanki zostało ze mną na bardzo długo, własnie dla takich chwil, watro być wolontariuszem. 
 
Udaliśmy się do pokoju Roksanki, by obejrzeć wszystkie prezenty i oczywiście włączyć laptopa! Pierwsze co dziewczynka zrobiła, to nakleiła wszystkie naklejki Hello Kitty, jakie znalazła na swoje marzenie. "Chciałam mieć laptop Hello Kitty t będę miała" - oznajmiła. To bardzo bystra dziewczynka i już po chwili naklejki były wszędzie naklejone. :-))) 
 
Komputer na szczęście działał :-). Włączyliśmy wspólnie grę o Kubusiu Puchatku i już Roksanka przeniosła się do innego świata. Nie znajduję słów, by opisać jak bardzo cieszyła się tamtego dnia, jak często uśmiechała, jak wiele radości sprawiło spełnienie jej marzenie. 
 
Radość wypełniła cały pokój, uśmiech Roksanki przeniósł się na nas i dał nam siłę, by iśc dalej, w dalszą drogę. Dalej spełniać marzenia. 
 
Marzycielko! Dziękujemy Ci za Twoją radość, za tak cudowne marzenie i za to, że mogliśmy Cię poznać. Nigdy nie przestawaj marzyć! Marzenia są piękne. 
 
Z całego serca dziękujemy Firmie T-Mobile - za wielkie serce, jakie Państwo okazaliście nam i naszym Marzycielom.