Moim marzeniem jest:

Rower NS Bike

Szymon, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2013-06-12

Razem z Agnieszką wybrałyśmy się na wizytę do Akademii, by poznać marzenie naszego nowego Podopiecznego - trzynastoletniego Szymona. Jest to bardzo otwarty, sympatyczny, rozgadany i kontaktowy chłopiec. Rzadko spotyka się tak fajnych, pozytywnych i uśmiechniętych ludzi.

 

Jako lodołamacz podarowałyśmy Marzycielowi małe deskorolki - fingerboard. Oczywiście bardzo się spodobały Szymonowi, bo jak się okazało, chłopiec kolekcjonuje wszystkie tego typu rzeczy, a więc: mini deskorolki (Szymon opowiedział nam, że ma przeróżne, począwszy od kółek i materiały, z którego są zrobione, po kolory i napisy, motory, quady... ). Szymon to prawdziwy zapaleniec, oczywiście jeśli chodzi o motory, deskorolki, hulajnogi, rowery. Uwielbia je zbierać, jeździć na nich, a także rozkręcać, przykręcać, wymieniać itd. To jest prawdziwa pasja.

 

Także marzenie Szymona nie było dla nas zaskoczeniem - chłopiec najbardziej na świecie marzy o Rowerze NS Bike. Nie musiał nas nawet przekonywać, że właśnie taki rower, jest Jego prawdziwym marzeniem. To było widać w oczach chłopca, kiedy opowiadał nam o nim. Rower dodatkowo ma zostać wyposażony w kask, rękawiczki i ochraniacze na kolana. Niestety czas szybko leciał, zrobiłyśmy kilka zdjęć i musiałyśmy się pożegnać z Szymonem. Wiem, że marzenia się spełniają i że znowu zobaczę się z Szymonem, tym razem w towarzystwie nowego, wymarzonego roweru.

 

Szymonie, cieszę się, że mogłam Cię poznać i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby Twoje marzenie spełniło się w 100%, tak jak widnieje w Twojej bogatej wyobraźni.


"Jeśli tylko są marzenia, dzieją się cuda!"

 

spełnienie marzenia

2014-02-28

W lutowy dzień miałam zaszczyt spełnić marzenie Szymona. Nasz Marzyciel chciał rower, ale nie taki zwyczajny ,bo on sam jest wyjątkowym, uśmiechniętym chłopcem. Marzył o Rowerze NS Bike. Dzięki firmie z Gdańska jego marzenie się spełniło. A dzięki Pracownikom Firmy Benefit Systems Szymon mógł otrzymać wszelkie dodatki do roweru, o jakich marzył. Spotkałam się z nim w pobliżu siedziby firmy 7ANNA, ponieważ wcale nie jest łatwo tam trafić. Pomógł życzliwy listonosz.:) Kiedy dotarliśmy na miejsce przywitali nas pracownicy firmy. Reakcja Szymona na widok roweru jest nie do opisania. Był zachwycony- ale to i tak nie opisuje jego reakcji. Wiedział chyba wszystko o tym rowerze a zwłaszcza o Mistrzu tej dyscypliny sportu. Obejrzał 900 odcinków z jego udziałem. Po uroczystym odczytaniu dyplomu i zrobieniu pamiątkowych zdjęć pożegnaliśmy się z pracownikami firmy 7ANNA i tata Szymona zapakował rower do samochodu. Na koniec Szymon mocno mnie uściskał i powiedział, że nie odda roweru do garażu, ale będzie stał w jego pokoju. 
 
Szymonie dziękujemy Ci za możliwość spełnienia Twojego marzenia i życzymy , abyś dalej przez życie szedł taki uśmiechnięty i pozytywnie nakręcony.