Moim marzeniem jest:

Zestaw muzyczny audio/DJ

Patryk, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2013-06-26

To był upalny dzień. Po długiej podróży dotarliśmy do Strzelek. Miejscowości położonej obok Starej Kiszewy, która znajduje się pod Kościerzyną. Piękna polna droga. Krajobraz wiejski – pola pszenicy. Cichy, spokojny klimat. Otoczeni przez zwierzęta obecne na podwórzu zostaliśmy ciepło przywitani przez mamę Patryka. Przeszliśmy do pokoju, w którym znajduję się chłopak. Patryk jest otwartą i komunikatywną osobą. Szybko złapaliśmy wspólny język. Szesnastoletni Patryk pasjonuje się sportem i muzyką. Jako prezent na pierwszą wizytę podarowaliśmy Patrykowi grę o tematyce sportowej. Gra ta to symulator piłki nożnej. Popularna seria o lidze mistrzów. Na twarzy Patryka zarysował się uśmiech gdyż tej części akurat nie miał w swojej kolekcji. Jak wspomniano jedną z pasji Patryka jest właśnie sport. Drugą natomiast jest muzyka. To właśnie z tą drugą pasją związane jest marzenie Patryka. Chłopak marzy o muzycznym zestawie audio. Chciałby miksować różne utwory i tworzyć własne kawałki. Taki zestaw audio DJ na pewno umiliłby Patrykowi znoje ciężkiej choroby. Mama nadzieje, iż prędko spełnimy to cudowne marzenie. Po przemiłej rozmowie z Patrykiem i jego mamą – poczęliśmy się powoli ubierać. Chłopak chciał, czym prędzej wypróbować nową grę. Pożegnaliśmy się, więc i zostawiliśmy rodzinę. Oby marzenie Patryka spełniło się, czym prędzej.

spełnienie marzenia

2014-02-18

Marzenie Patryka spełniło się dzięki łańcuszkowi serc, które i tym razem rozrosło się i tym samym  pozwoliło zebrać odpowiednią kwotę, by zakupić wymarzony sprzęt dla Patryka - sprzęt audio/DJ. Patryk to bardzo sympatyczny chłopiec - wielki fan muzyki. Aby spełnić marzenie naszego podopiecznego udałam się wraz ze Sponsorami  - Państwem z Firmy Sizeer i sprzętem audio DJ, w okolice Starej Kiszewy, gdzie Patryk mieszka.
 
Gdy dojechaliśmy, chłopak już na nas czekał, a więc wyciągnęliśmy z samochodu sprzęt i z wielkimi paczkami weszliśmy do Jego mieszkania. Rozpakowaliśmy urządzenie - które bardzo podobało się naszemu Marzycielowi - co pokazują, załączone zdjęcia. Jesteśmy przekonani, że sprzęty audio DJ doda Patrykowi wielu radosnych chwil i za to też mocno trzymamy kciuki!
 
Z całego serca, najpiękniej jak potrafimy dziękujemy Sponsorom - bez Was marzenie Patryka, po prostu nie mogłoby się ziścić. A więc dziękujemy: 
- Firmie Sizeer, 
- Osobom uczestniczącym w Balu Radiowca, a także Monice Kozłowskiej z Oddziału Warszawa, 
- Zespołowi BBV z Gdańska.
 
Jesteście wspaniali!
 
bardzo dziękujemy Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom SP 76 z Gdańska za pomoc w spełnieniu marzenia naszego Marzyciela !