Moim marzeniem jest:

Tablet z motywem z serialu Violetta i głośnikiem bezprzewodowy

Ola, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2013-10-05

W sobotę, 5 października, odwiedziliśmy w szpitalu Naszą Marzycielkę Olę. Pomimo swojego młodego wieku jest bardzo odważną, śmiałą dziewczynką. Bardzo się ucieszyliśmy, gdy lodołamacz, którym była Barbie w fioletowej sukience, bardzo spodobała się Oli, której ulubionym kolorem jest akurat fioletowy! :) Następnie dowiedzieliśmy się, że Ola jest fanką Violetty - głównej bohaterki serialu Disney'a o tym samym tytule. Nasza Marzycielka bardzo lubi grać w gry - sprawia jej to ogromną przyjemność, co więcej sporo gier zna już prawie na pamięć! :) Dziewczynka marzy o tablecie z motywem z ulubionego serialu, bezprzewodowym głośniku i zestawie słuchawkowym, aby podczas choroby umilać sobie czas grając w gry oraz słuchając piosenek z Violetty :). Pod koniec spotkania Ola pokazała Nam jakie gry lubi i jak w nie możemy grać. Czas minął Nam bardzo szybko w towarzystwie Oli oraz jej sympatycznej mamy, Pani Agnieszki.

spełnienie marzenia

2014-04-23

W kwietniowe popołudnie udaliśmy się do naszej Marzycielki Oli, by spełnić Jej najskrytsze marzenie, dzięki Pracownikom T-Mobile. Ola leżała właśnie na onkologii w Gdańsku, więc tym bardziej chcieliśmy szybko spełnić Jej życzenie. Dziewczynka kompletnie się nas nie spodziewała i była bardzo zaskoczona faktem, że właśnie odwiedzają ją wolontariusze naszej fundacji. Przywitaliśmy się z dziewczynką i nie czekając ani chwili, wręczyliśmy Oli Jej wymarzony tablet z klawiaturą i bezprzewodowymi słuchawkami. Ciężko opisać, jaką radość wywołał upragniony prezent na twarzy Oli. Uszczęśliwiona Marzycielka natychmiast zaczęła rozpakowywać wszystko i podłączać, by wreszcie mogła oglądać nawet w szpitalu swój ulubiony serial Disney'a - Violetta. Po upewnieniu się, że wszystko działa i zrobieniu kilku pamiątkowych zdjęć z uśmiechniętą Olą, pożegnaliśmy się, żeby mogła dalej w spokoju cieszyć się swoimi wymarzonymi gadżetami. :) 

 

Kochana Oluniu - nasza mała Księżniczko, dziękujemy Ci za tak wspaniałe marzenie, oraz za to, że mogliśmy pomóc Ci je spełnić. Nigdy nie przestawaj marzyć! Nigdy się nie poddawaj!

 

Z całego serca dziękujemy Pracownikom T-Mobile za spełnienie marzenia Oli. Dzięki Państwu na twarzy dziewczynki pojawił się uśmiech, a to tak jakby został zaczarowany cały świat. :-)