Moim marzeniem jest:

telewizor z x-boxem i grami

Hubert, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2013-10-09

Nasz nowy Marzyciel Hubert ma 9 lat bardzo lubi czytać książki i grać na komputerze dlatego też dostał od nas książkę będącą jedną z części przygód Tomka. Hubert aktualnie jest w trakcie czytania "Magicznego Drzewa" - książka bardzo mu się podoba.

Po rozmowie o zainteresowaniach nadszedł czas na najważniejszy temat, czyli marzenia. Hubert wysłuchał co możemy dla niego zrobić i bez wahania wypowiedział swoje marzenie: jest nim duży telewizor z x-boxem i grami. Nic innego nam więc nie pozostaje jak tylko postarać się by to marzenie jak najszybciej mogło się spełnić.

spełnienie marzenia

2014-02-28

Mimo, iż był ostatni dzień lutego na zewnątrz pachniało wiosną a słońce zaglądało przez szybę samochodu. W tak pięknej aurze, wraz z przedstawicielami sponsora dojechaliśmy do celu, czyli domu Huberta. Nasz Marzyciel nie spodziewał się, że właśnie tego dnia spełni się jego największe marzenie, do ostatniej chwili nasza wizyta była sekretem. Nie trudno więc wyobrazić sobie minę Huberta kiedy wraz ze Snoopym i wielkimi pudłami weszliśmy do salonu, w którym Hubert wraz z rodziną spędzał popołudnie. Ogromny uśmiech i błysk w oczach naszego Marzyciela mówiły same za siebie, Hubert był po prostu szczęśliwy a my razem z nim, że mogliśmy się do tego przyczynić. Po krótkiej sesji fotograficznej przyszedł czas ona odpakowywanie pudeł, Grzegorz walczył z TV Hubert z tatą z x-boxem więc już po kilku chwilach wszystko było gotowe i Hubert mógł grać w swoje ulubione gry, a było ich wiele Marzyciel nie mógł się zdecydować od której zacząć.
Dziękujemy Ci Hubercie za to marzenie i za wspólnie spędzony czas, Państwu z MetLife Amplico za obecność i spełnienie tego marzenia.