Moim marzeniem jest:

Fioletowy laptop

Klaudia, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

inne

2013-11-05

Główną bohaterką naszej kolejnej wizyty na oddziale chorzowskiego szpitala była Klaudia. Siedmioletnia Marzycielka nie spodziewała się naszych odwiedzin. Zajęło nam trochę czasu nim ją znaleźliśmy tym bardziej, że Klaudia się przed nami ukrywała za maską :) W końcu dzięki pomocy Pań pielęgniarek udało nam się spotkać z Klaudią i zaprosić ją do świetlicy. Tam czekał na nią nasz szalony fotograf Krzysiek, który rozpoczął dokumentowanie całego spotkania oraz Jola, która rozpoczęła rozmowę z dziewczynką o jej pasjach i zainteresowaniach. Ogólny harmider nie przeszkodził nam poznać marzenia Klaudii, marzy ona o fioletowym laptopie, na którym będzie mogła grać w swoje ulubione gry on-line oraz oglądać filmy. Po interwencji Pani Świetliczanki Klaudia uznała, że laptop pomoże również w nauce. I nagle przypomnieliśmy sobie, że jakoś nie wręczyliśmy lodołamacza, którym była różowa (prawie fioletowa) świnka skarbonka. Będzie służyła Klaudii do zbierania środków na kolejne marzenia. To laptopowe spróbujemy spełnić wspólnie z naszymi sponsorami.

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić marzenie Klaudii skontaktuj się z:

Sebastian Uzar

e-mail: sebastian.uzar@mammarzenie.org

tel.: 515 199 632

spełnienie marzenia

2014-04-10

Długo wyczekiwany dzień spełnienia marzenia Klaudii powitał nas dość kiepską pogodą. Deszczowy krajobraz w koło nie przeszkodził nam udać sie do szpitala w Chorzowie żeby zrealizować marzenie dziewczynki. Oczywiście nie mogło obejść sie bez nieoczekiwanych problemów. Gdy tylko weszliśmy na oddział okazało sie że ze względu na ilość dzieci, spełnienie marzenia odbędzie sie nie na sali, ale w innym pokoju. Po krótkim przygotowaniu i adaptacji sali, zaprosiliśmy do niej Klaudię z mamą. Marzycielka nie spodziewała sie naszych odwiedzin ,ale gdy tylko zobaczyła wielkie papierowe torby z naszym logo domyśliła sie o co chodzi.

 

Była nawet odpowiednio ubrana, cały strój Klaudii był fioletowy dokładnie tak jak laptop który marzycielka z nasza pomocą rozpakowała. Błysk w oku potwierdził, ze laptop przypadł jej do gustu. Cały fioletowy, lekki bardzo pasował do Marzycielki. Klaudia dokładnie sprawdzała zawartość pozostałych paczek, w których odnalazła, torbę, modem, myszkę. Wszystkie te dodatki na pewno ułatwią korzystanie z laptopa. Po krótkiej sesji zdjęciowej, pożegnaliśmy się Klaudia, która za kilka chwil z emocji usunęła :)

 

Dziękujemy firmie T-mobile za spełnienie marzenia Klaudii.