Moim marzeniem jest:

Spotkanie się z Violettą podczas jej koncertu

Kinga, 13 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2013-12-20

W deszczowe popołudnie wybrałyśmy się do Leszna, aby poznać naszą nową marzycielkę. Przywitała nas uśmiechnięta buzia Kingi. Od razu udało nam się nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z marzycielką jak i z resztą rodziny. Kinga wywarła na nas bardzo dobre wrażenie. Mimo swojej choroby jest bardzo pogodna i wesoła. Jest też bardzo uzdolniona plastycznie co udowodniła, pokazując nam swoje prace malowane farbkami. Oprócz zwierząt interesuje się słynną Violettą, wokalistką oraz główną bohaterką serialu Argentyńskiego wyświetlanego na Disney Channel. Związku z zainteresowaniem Violettą przyniosłyśmy Kindze mały upominek w postaci płyty CD oraz książkę Violetty.

Marzycielce spodobała się płyta, która od razu została włączona, czasami mogliśmy zauważyć śpiewającą po kryjomu dziewczynkę. Gdy w tle leciała muzyka przyjemna dla ucha, poprosiliśmy dziewczynkę, aby namalowała nam swoje marzenie. Nie zaskoczyło nas, iż marzenie jest związane z Violettą. Kinia chciałaby pojechać na jej koncert i spotkać się z główną bohaterką. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by zrealizować jej marzenie.

spełnienie marzenia

2015-03-29

Po południu wyruszyliśmy z Poznania spełnić marzenie Kini, do ostatniego momentu nie wiedziałyśmy jak się nasze losy potoczą. Marzeniem Kini było spotkanie się z Violettą podczas Jej koncertu, nie było to łatwe marzenie, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Po pierwszym spotkaniu z Kingą wiedziałyśmy, że jest to dla Nas duże wyzwanie. Wtedy nie zdawałyśmy sobie jeszcze sprawy, że jest szansa, aby Argentyńska gwiazda wystąpiła w Polsce i nie musimy wyjeżdżać za granicę, gdzie koszty takiego marzenia znacznie wzrastają. Jednakże zostałyśmy bardzo miłe zaskoczone, ponieważ okazało się, że Violetta będzie miała, aż 4 koncerty w Polsce.

Przy pomocy The Walt Disney Company Polska oraz dzięki drobnym wpłatom prywatnych osób, udało Nam się w pełni spełnić marzenie dziewczynki. Po południu wyruszyliśmy do Łodzi na koncert, wyposażeni w płyty CD staraliśmy się wczuć w klimat koncertowy jeszcze przed występem. 

Dziewczynka była lekko poddenerwowana, jaki będzie koncert, czy będzie pełna obsada itp. Głównym marzeniem KINGI było spotkanie z Violettą prywatnie, jednak tego nie mogliśmy obiecać, że uda Nam się coś takiego załatwić, ale po raz kolejny udowadniamy, że warto marzyć, bo marzenia się spełniają.

Sama, jako wolontariusz zostałam poinformowana, że niestety nie ma możliwości spotkania się z Gwiazda, ponieważ dzisiaj ma bardzo napięty grafik, 2 koncerty, dużo nagrań dla telewizji. Dlatego też poinformowałam o tym fakcie mamę, nawet Kini już nie informowaliśmy, ponieważ nie chcieliśmy Jej rozczarowywać. 

Koncert był bardzo długi, ekipa przygotowała mnóstwo atrakcji, trwał on około 1.5h, mnóstwo dziewczynek, które przepięknie śpiewały acapella, byłam bardzo zaskoczona jak i pewnie sama Violetta, jak im to pięknie równo wychodziło. Grupa dwa razy bisowała, było pięknie i kolorowo, pod sam koniec zostało puszczone konfetti i cała sala została wypełniona serduszkami. Do ostatniego momentu, żadna z Nas nie miała pojęcia, że spotkanie z Violettą, nie skończy się tylko na słuchaniu koncertu. Na sam koniec podszedł do nas ochroniarz, który poinformował Nas, że Kinia jest zaproszona na backstage. Obie wraz z mamą ze wzruszenia zaczęłyśmy płakać, łzy po prostu same cisnęły się z oczu.

Na backstage’u Violetta okazała się bardzo sympatyczna i troskliwa, zainteresowała się dziewczynką i wypytywała się Kingi po angielsku ile ma lat, jaką piosenkę lubi najbardziej, jak się czuje. KINGA nie należy do osób rozgadanych, tym bardziej jak kogoś nie zna, jednak, gdy zobaczyła gwiazdę wszystko się zmieniło, śmiało odpowiadała i to jeszcze po angielsku, że Jej ulubiona piosenka jest TE QUIERO. Stwierdziłam, że była tak odważna, ponieważ Violetta nie jest obcą osoba, tylko dziewczyną, która ciągle pojawia się u nich w domu na kanale Disney channel. 

Było to króciutkie spotkanie z Martiną (Violetta) jednak ciągle dziewczyna powtarzała, że Kinga jest bardzo śliczna i bardzo ją kocha.

Z całego serca dziękujemy The Walt Disney Company Polska, za pomoc przy spełnieniu tak wyjątkowego marzenia, oraz PAŃSTWU. To również dzięki Państwu, udało się spełnić marzenie KINGI, dzięki wpłacaniu małych kwot na nasze konto. DZIĘKUJEMY!