Moim marzeniem jest:

Xbox 360

Kuba, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2014-04-02

W pewien wiosenny dzień, udaliśmy się do kolejnego marzyciela aby poznać jego marzenie. Kuba, bo tak ma na imię nasz nowy bohater, czekał na nas z niecierpliwością. Jak zwykle przy pierwszym spotkaniu nie poszliśmy z pustymi rękoma ale z małą niespodzianką. Oczywiście przygotowaliśmy się i dowiedzieliśmy się wcześniej czym interesuje się chłopiec. Okazało się, że samochody resoraki były strzałem w dziesiątkę. Kuba był zachwycony ponieważ do jego ogromnej kolekcji samochodów dołączyły kolejne dwa! Na początku dużo rozmawialiśmy z Kubą co lubi robić, czym się lubi bawić. Chłopiec nie tylko nam opowiadał, ale wszelkie zabawki, które najbardziej lubi również pokazywał. Niestety, tylko jednej nam nie mógł pokazać ponieważ jej nie ma, ale bawi się nią u swojej koleżanki. Okazało się, że to właśnie ta zabawka jest marzeniem Kuby – jest to Konsola Xbox 360 z kinectem. A ponieważ widzieliśmy jak żywym i energicznym dzieckiem jest nasz marzyciel, to jesteśmy pewni, że nigdy mu się on nie znudzi. Po poznaniu marzenia wybudowaliśmy garaże z klocków na nowe samochody i lądowisko dla helikoptera oraz zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Mamy nadzieje, że znajdą się ludzie dobrej woli, którzy zechcą pomóc w spełnieniu marzenia Kuby.

spełnienie marzenia

2014-06-05

Nie ma piękniejszego dnia dla naszej Fundacji, niż ten w którym możemy spełnić marzenie naszych podopiecznych.

Kuba to bardzo radosny chłopak, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy. Dnia 5.06 wybraliśmy się do chłopca, aby spełnić jego marzenie. Kuba marzył o Xboxie. Spotkanie odbyło się u chłopca w domu, który nie spodziewał się nas tego dnia. Została uprzedzona tylko mama Kuby, która zachowała maksymalną dyskrecję. Chłopiec ucieszył się na nasz widok, a gdy zostało powiedziane, że chcemy spełnić jego marzenie cały się rozpromienił. Po krótkiej chwili wymarzona konsola leżała już rozpakowana koło chłopca. Od razu przystąpiliśmy do podłączenia sprzętu i zainstalowania gier. Pełen zachwytu chłopiec zaczął testować nowy sprzęt. Kiedy zaczął grać, cały świat przestał dla Kuby istnieć. Jego twarz pełna radości mówiła wszystko.

Kuby mama po kilku dniach od spełnienia marzenia przesłała nam wiadomość: ‘’Kuba cały w skowronkach, wczoraj szalał na pontonie, a dziś wstał o 5 rano by móc przed pójściem do szkoły zdobyć upragnione złoto w zawodach. Dziękuję za te radość i uśmiech na jego twarzyczce.”

My Kubusiu życzymy Ci dużo zdrowia, cierpliwości i pozytywnej energii i jak najwięcej wygranego złota!

Dziękujemy wszystkim za spełnienie tego cudownego marzenia.