Moim marzeniem jest:

Różowy rowerek na akumulator

Marika, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Olsztyn

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2014-03-16

16 marca wybrałam się do naszej nowej Marzycielki Mariki.  Marika to mała dziewczynka, która zaraża wszystkich swoim pięknym, promiennym uśmiechem. Marika jak każda dziewczynka bardzo lubi kolor różowy. Jej ulubionym zajęciem jest rysowanie, a na swoim koncie ma już wiele pięknie pokolorowanych kolorowanek. Jej marzeniem jest różowy rowerek na akumulator, którym mogłaby się wybierać na długie wiosenne spacery. Mamy nadzieje, że nasza mała Marzycielka już niedługo będzie mogła cieszyć się piękną i słoneczną pogodą!

spełnienie marzenia

2014-08-15

     Świąteczny sierpniowy piątek (15-stego) w tym roku był wyjątkowo świąteczny dla Mariki, której marzenie właśnie wówczas się spełniło. Po długim i żmudnym montażu różowego skuterka oraz spakowaniu do naszej pseudo-terenowej pandy wybraliśmy się z wizytą do Mariki. W trasie nadmuchaliśmy i doczepiliśmy balony, tak że pierwsze wrażenie zrobiliśmy naprawdę spektakularne. Marika nie kryła zaskoczenia i radości - od razu usadowiła się na skuterze i ruszyła na honorową rundę chodnikami swojej miejscowości. Testowała różne prędkości, biegi w przód i w tył, dźwięki i światełka. W tej podróży towarzyszyli jej bracia, okoliczne koleżanki i koledzy oraz ja z aparatem fotograficznym. Trzeba przyznać, że Marika jest wyjątkowo wdzięczną modelką - z chęcią pozuje do zdjęć, uroczo zerka w stronę obiektywu i wyjątkowo ładnie prezentuje się w różowej kolorystyce.

     Gdy pierwsze emocje i entuzjazm opadły Marika wróciła do domu złapać chwilę oddechu, ale jak się okazało nie na długo. Już po chwili krążyła po domu odwiedzając skuterem kolejne pokoje, do których tylko była w stanie wjechać. Nowe urządzenie wymagało jednak naładowania, więc przyjemność wynikająca z jeżdżenia nie była zbyt długa, ale baaaaaardzo duża.

     Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia wręczyliśmy jeszcze Marice Dyplom Spełnionego Marzenia oraz moc buziaków i uscisków, po czym nadszedł czas pożegnania. Życzylismy naszej spełnionej Marzycielce szerokiej drogi i samych zielonych świateł :-)))