Moim marzeniem jest:

Telefon Samsung Galaxy Note 3

Patrycja, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2014-07-20

Pierwszemu spotkaniu z Marzycielem zawsze towarzyszy pewna nutka niecierpliwości, ale również i zakłopotania. Nigdy nie wiemy jaka będzie reakcja na nasze pojawienie się. Na szczęście spotkania zazwyczaj przebiegają w bardzo miłej atmosferze i tak było również tym razem.

W niedzielne popołudnie wraz z Radkiem pojawiliśmy się w jednym z warszawskich szpitali, aby poznać Patrycję. Weszliśmy na prawie pusty oddział i w jednej z sal odnaleźliśmy naszą Marzycielkę. Ściany obok jej łóżka były pełne plakatów z księżniczkami i różowych różności. Patrycja była właśnie w trakcie oglądania jednego z odcinków swojego ulubionego serialu Violetta. Przed spotkaniem zdążyliśmy się troszkę przygotować dowiadując się od Mamy Patrycji, że dziewczynka jest wielką fanka tego serialu. Przynieśliśmy jej więc parę gadżetów z wizerunkiem głównej bohaterki oraz płytę z serialowymi piosenkami. Dziewczynka nieśmiało podziękowała za prezent i od razu włączyła płytę.

Szybko wyjaśniłam Patrycji, jakie marzenia spełniamy. Dziewczynka od razu odrzuciła 3 z nich i zdecydowała się na marzenie wyjazdowe. Największym marzeniem okazał się być wyjazd do Paryża i zobaczenie wieży Eiffla. Drugim ewentualnym marzeniem jest wyjazd do Rzymu i odwiedzenie grobu papieża Jana Pawła II.  Porozmawiałyśmy jeszcze o jej piesku, którego już bardzo długo nie widziała, po czym zrobiliśmy sobie wszyscy kilka pamiątkowych zdjęć. Pozostajemy z Patrycją w kontakcie i mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się ponownie.

Serdecznie zachęcamy do pomocy w spełnieniu największego marzenia Patrycji!

spotkanie - poznanie marzenia

2014-08-31

Jako że Patrycja obchodziła niedawno urodziny, uznaliśmy, że jest to idealna okazja na ponowne spotkanie, by już na 100% ustalić jakie jest marzenie dziewczynki. Oczywiście, w związku z okazją nie mogło zabraknąć małego tortu dla uczczenia dziesiątych urodzin. Jako że przy zdmuchiwaniu świeczek zazwyczaj każe się jubilatowi pomyśleć jakieś życzenie, my zaraz zapytaliśmy, czy Patrycja ustaliła już o czym marzy. Nieco nieśmiało dziewczynka wyznała, że jest to telefon komórkowy - taki, jaki ma jej brat, czyli Samsung Galaxy Note 3. Biorąc pod uwagę zręczność i szybkość, z jakimi Patrycja obsługiwała przy nas telefon brata, nie mieliśmy wątpliwości co do wyboru Marzycielki. W związku z tym, że czas naszej wizyty regulował rozkład jazdy pociągów, po zjedzeniu kawałka tortu spędziliśmy jeszcze parę chwil w pokoju Patrycji, gdzie pokazała nam swoją imponującą kolekcję zabawek, po czym pożegnaliśmy się z nadzieją na szybkie kolejne spotkanie - tym razem już w celu spełnienia marzenia!

spełnienie marzenia

2014-10-27

27 października w warszawskim Tetrze Kamienica mieliśmy zaszczyt spełnić marzenie naszej podopiecznej Patrycji. Największym marzeniem dziewczynki było dostać telefon Samsung Galaxy Note 3. Spełnienie marzenia odbyło się przy specjalnej oprawie podczas co rocznego koncertu Fundacji "Magia Marzeń". W tym roku była to już 5 edycja. Patrycja przyszła na koncert odświętnie ubrana razem z obojgiem rodziców. Jako specjalni goście usiedli w pierwszym rzędzie.
Po pewnym czasie prowadzący koncert zaprosili Marzycielkę. Patrycja niepewnym krokiem weszła na scenę, na twarzy malowało się zniecierpliwienie. W momencie gdy na scenie pojawił się również wolontariusz z dyplomem i zielonym pudełeczkiem, dziewczynka nie była w stanie powiedzieć już ani słowa. Po otrzymaniu prezentu uśmiechnęła się i co prędzej zeszła ze sceny. Po koncercie okazało się, że pudełko poczeka na rozpakowanie, aż Patrycja dotrze do domu.
Późnym wieczorem dostaliśmy MMSa ze zdjęciem szerokiego uśmiechu Patrycji i wymarzonego telefonu w łapce z dopiskiem „Pati nie pójdzie dziś spać, wielka radość, tańce i zabawa. Dziękujemy”.
My również bardzo dziękujmy, że mogliśmy spełnić to marzenie. Patrycjo nigdy nie przestawaj marzyć!