Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Kamilem Bednarkiem podczas koncertu

Daria, 14 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2014-09-09

Z Darią spotkaliśmy się w jej rodzinnym domu.

Przywitała nas urocza dziewczyna z cudownym uśmiechem i blaskiem w oczach.

Bardzo otwarta i komunikatywna.

Jeśli trzeba by było wskazać osobę, która mimo choroby i związanymi z tym ograniczeniami w funkcjonowaniu umiała by zarażać optymizmem, to Daria była by w czołówce ludzi przeze mnie wskazanych.

Umiejętność rzeczowego mówienia o chorobie świadczy o dużej dojrzałości nastolatki. A przy tym jest typem dziewczyny, z którą chętnie można się zaprzyjaźnić.

Swoje marzenie wypowiedziała jednym tchem i rumieńcami na policzkach.

Udział w koncercie Kamila Bednarka i po zakończeniu spotkanie z nim.

Od mamy pokątnie dowiedzieliśmy się, że Daria uwielbia brać udział w koncertach. Mamy nadzieję, że uda się nam niebawem spełnić jej marzenie.

spełnienie marzenia

2015-09-12

Środa Śląska 12 września, godzina 18:30. Za pół godziny będzie spełniało się marzenie Darii, na które bardzo długo czekała. Spotkanie z Kamilem Bednarkiem oraz udział w jego koncercie.

W tym ważnym wydarzeniu towarzyszyła jej mama oraz przyjaciółka Andżelika- o której mama Darii mówi - taki dobry duszek, który cały czas jest przy Darii i ją wspiera w walce z chorobą.

Stres przed spotkaniem z gwiazdą, którą widuje się głównie w telewizji czy na bilbordach udzielił się nam wszystkim. Darii- bo zaraz spotka swojego idola. Mamie, chyba ze wzruszenia- i nam wolontariuszom, bo w sumie to nie wiemy jak to spotkanie wypadnie, czy spełni oczekiwanie naszej marzycielki, czy nie będzie zawiedziona?

Piętnaście minut później wszystkie nasze obawy poszły w niepamięć. Przywitał nas chłopak z szerokim uśmiechem i wielkimi ramionami do przytulania. Trudno było dostrzec w jego zachowaniu jakikolwiek dystans. Stojąc z boku można było odnieść wrażenie, że toczy się rozmowa miedzy dobrymi znajomymi.

Dzięki Kamilowi mogliśmy oglądać jego koncert „od kuchni”. Półtorej godziny naprawdę cudownej zabawy podczas której z twarzy Darii nie schodził uśmiech. Oby wszystkie marzenia realizowały się w tak cudowny sposób.

Bardzo dziękujemy Anecie Wojewódzkiej – menadżerce Kamila Bednarka, za pomoc i życzliwość.

Samemu Kamilowi, za to, że mimo miana gwiazdy, jest miłym i życzliwym człowiekiem.

 

A Darii życzymy, by uśmiech nie schodził z jej twarzy i dalszej wiary w spełnianie marzeń.