Moim marzeniem jest:

Biały rower z wygodnym siodełkiem

Paulina, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2014-11-12

W zabrzańskim szpitalu zjawiliśmy w środowy wieczór. Środek tygodnia – weekend dawno za nami, a do następnego jeszcze” trochę”. Jest jednak coś, co wywołuje uśmiech na twarzy i pozytywną energię w tym całym tygodniowym ferworze pracy i pośpiechu- marzenia!

Zapukaliśmy do pokoju i po usłyszeniu „proszę” weszliśmy uśmiechnięci do pokoju. Na łóżku siedziała Paulinka- piętnastoletnia złotowłosa dziewczyna, która razem z Mamą bardzo miło nas przywitała. Od razu złapaliśmy świetny kontakt z nastolatką , miło nam się razem rozmawiało. Dowiedzieliśmy się, że naszej Marzycielce języki nie są obce, bowiem uczy się ich pilnie ( i z wielką przyjemnością), a zwłaszcza angielskiego. Prezent- lodołamacz od fundacji mamy nadzieję ucieszył Paulinę- otrzymała od nas książkę do nauki języka angielskiego i piękny długopis firmy Parker. Zainteresowania Paulinki na tym się nie kończą. Uwielbia także podróże i wyznaje zasadę „ruch rzeźbi umysł”, dlatego bardzo lubi pływać i jeździć na rowerze. Łąki, pagórki, lasy, wiatr we włosach- to jest to!

Płynnie przeszliśmy do punktu kulminacyjnego- jakie jest Marzenie Paulinki? Kto zgadnie?

Rower! O, taki, piękny, biały: http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/enchant.1.bialy/18850/76393/ Z powodu tego, że poprzedni „pożyczył” złodziej oczywiście bez zgody Pauliny( i na pewno go już nie odda), dziewczynka marzy o kolejnym, nowym, wyśnionym. I taki właśnie jest ten rower. Nasza Marzycielka bardzo by chciała także, by miał wygodne siodełko. Paulina nie umie się doczekać chwili, kiedy wsiądzie sama na swój idealny pojazd dwukołowy. Wierzy, że z naszą pomocą ta chwila nadejdzie bardzo szybko. Wierzy w nas!

To co? Do dzieła!

 

Jeżeli chcesz pomóć w spełnieniu tego marzenia, skontaktuj się z wolontariuszem: Sonia Kucharczyk tel:514 846 216, email: k.sonia@interia.pl

 

spełnienie marzenia

2014-12-10

Marzenie zostało zrealizowane w czasie Spotkania Świątecznego Fundacji Mam Marzenie.