Moim marzeniem jest:

iPhone 6 Plus

Armando, 16 lat

Kategoria: być

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2015-01-07

W mroźną, styczniową środę, dzielny dwuosobowy zespół wolontariuszy udał się do CZD w jednym głównym celu – poznać marzenie 16 letniego Armando. Umówieni byliśmy na godzinę 12. Zaraz po wejściu na oddział, przywitaliśmy naszego Marzyciela wraz z jego tatą. Pierwsze wrażenie? Ogromna skromność oraz pokora chłopca, której każdy mógłby się od niego uczyć. Zaraz po krótkim przywitaniu przeszliśmy do salki spotkań, w której wręczyliśmy nasz lodołamacz, którym była gra planszowa związana z biznesem. Po wypełnieniu krótkich formalności, zaczęliśmy rozmawiać z Marzycielem o jego zainteresowaniach. Okazało się, że w przeszłości trenował piłkę nożną, w której odnosił już pierwsze sukcesy na pozycji napastnika. Jego zamiłowanie do sportu nie kończy się jedynie na tej dyscyplinie, gdyż - ku naszemu zaskoczeniu – trenował taniec breakdance, do którego nadal ma duży sentyment i żywi nadzieję, że kiedyś do niego powróci. Po parunastu minutach przeszliśmy do tematu marzenia, gdyż sami już byliśmy bardzo ciekawi, o czym marzy Marzyciel. Początkowo chłopiec miał dużo pomysłów w głowie - marzył o nowych butach Nike Air Max, o spotkaniu z raperem Arturem czy z piłkarzami Legii Warszawa. Po kilkuminutowej rozmowie na temat piłki nożnej dowiedzieliśmy się od młodzieńca, że jego ulubioną drużyną piłkarską jest hiszpański Real Madryt, zaś piłkarzem -najlepszy obecnie zawodnik- Cristiano Ronaldo. Troszkę zaskoczył nas fakt, iż Marzyciel nie wybrał tego właśnie marzenia, gdyż przez chwilę można było zauważyć w jego oczach mały zachwyt na samą myśl o wyjeździe do Madrytu. Ostatecznie jednak po głębszym zastanowieniu stwierdził, iż jego marzeniem jest iPhone 6, ponieważ jako chłopiec kocha elektronikę i możliwość posiadania jednego z najlepszych urządzeń tego typu na świecie jest jego największym marzeniem.  Nie dało się ukryć dużego zachwytu ze strony Armando tym marzeniem, więc nie pozostaje nam nic innego jak przyczynić się do spełnienia tego marzenia jakże sympatycznego chłopca.

spełnienie marzenia

2015-06-16

Może pogoda nie była najpiękniejsza, chłodno i deszczowo, ale nic nam nie przeszkodzi w realizacji marzenia! Mimo chmur, potrafiliśmy dostrzec słońce, a największe było w domu Armando.

Armando wraz ze swoją mamą, siostrą i dwoma braćmi- bliźniakami bardzo miło nas przywitali. Biło od nich ciepło i serdeczność. Podczas realizacji marzenia była z nami reprezentantka MetLife Pani Martyna. Armando dostał super paczkę, w której było mnóstwo super gadżetów ot firmy, które bardzo ucieszyły Marzyciela. To był taki mały wstęp, a za chwilę Armando otrzymał niedużą zielona paczuszkę, którą gdy zobaczył jeszcze bardziej się uśmiechnął. Od razu wiedział, co tam będzie. Z ogromną radością otwierał prezent, którym był oczywiście iPhone S6 plus. Armando od razu włączył telefon i sprawdzał akcesoria, które były do niego dołączone. Spędziliśmy wspaniały czas z naszym Marzycielem i jego rodziną. Rozmawialiśmy o szkole, o wakacjach a także pytaliśmy, kto z całego rodzeństwa najlepiej się uczy, jest najbardziej wysportowany, kto się najgłośniej śmieje oraz kto jest najgrzeczniejszy. Jak się okazało rodzeństwo z największą zgodnością wskazywało na Armando. Nasz Marzyciel jest wzorem do naśladowania wśród swojego rodzeństwa.
 pędziliśmy u Armando wspaniałe i niezapomniane popołudnie. Zrobiliśmy sobie jeszcze zdjęcia, aby uczcić te wspólne chwile i udaliśmy się do domów.

Armando- Dziękujemy Ci za tak wspaniałe marzenie oraz za to, że mogliśmy pomóc Ci je spełnić.

Firmie MetLife dziękujemy za spełnienie tego wyjątkowego marzenia!