Moim marzeniem jest:

50 calowy Smart TV

Szymon, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2015-02-14

W słoneczne walentynkowe popołudnie udałyśmy się na spotkanie naszego nowego Marzyciela – 15-letniego Szymona. Było nam niezmiernie miło w dniu uznawanym za święto miłości trafić do domu, w którym tak bardzo czuje się jej obecność pomiędzy wszystkimi domownikami! Podczas spotkania towarzyszyła nam mama Szymona, ale w ciągu całej wizyty zdołałyśmy poznać całą rodzinę Szymona wraz z żywiołową malutką amstafką  Katie, której wszędzie pełno.

Szymon jest spokojnym i przesympatycznym chłopcem, od którego bije ciepło, a na jego twarzy często gości uśmiech, o którym trudno zapomnieć. Jak przystało na młodzieńca w tym wieku dokładnie wie co najbardziej sprawiłoby mu radość.

Gdy zaczęliśmy rozmawiać o rodzajach marzeń Szymon bez cienia wątpliwości przyznał, że  najbardziej marzy mu się własny duży ekran, i to dosłownie! A dokładniej rzecz ujmując 50 calowy Smart TV – czyli jedna z technologicznych nowości, z możliwością podłączenia internetu. Szymon uwielbia oglądać filmy. Jest fanem filmów akcji jak również komedii, na produkcjach familijnych kończąc. Inaczej mówiąc wszelkie dobre kino, które pozwala oderwać się od rzeczywistości i zapomnieć chociaż na chwilę o codziennych zmaganiach.

Obecnie wypady do kina muszą na razie poczekać, ale właśnie nowoczesny smart TV (odpowiednio duży! ) może być idealną alternatywą dla naszego wielbiciela srebrnego ekranu.

Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się spełnić to marzenie i Szymon będzie zapraszał na kinowe seanse całą swoją rodzinę, łącznie z Katie :)

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z:

Agnieszka Kotela, tel.: 516 072 573; e-mail: a.kotela@poczta.fm
Magdalena Gołąbek, tel.:  606 908 841; e-mail: maggolabek@gmail.com

spełnienie marzenia

2015-07-15

Od ostatniego naszego spotkania z Szymonem minęło trochę czasu. Przez te parę miesięcy chłopiec stał się silniejszy. Urosła też i "Katie"
Plan pojawienia się u Szymona uknuliśmy z jego mamą. Sam Marzyciel nic o niczym nie wiedział dlatego mina, jaka pojawiła się na jego twarzy w momencie, gdy nas zobaczył przed domem była bezcenna. Stał totalnie zaskoczony na schodach i chwilę potrwało nim zdał sobie sprawę z tego, że właśnie spełnia się jego marzenie. Z każdą kolejną chwilą na jego twarzy zdumienie ustępowało miejsca uśmiechowi. Jednak co ważniejsze – śmiały się jego oczy!
W domu wręczyliśmy Szymkowi wymarzony 50-calowy Smart TV, który zajął fragment przedpokoju Chłopiec wyjął z naszą pomocą telewizor z pudełka i razem z bratem i kuzynem zanieśli go do pokoju Szymka sprawdzić, czy aby się zmieści na jednej ze ścian. Przyznał, że to on będzie trzymał centrum dowodzenia czyli pilot :)
Szymon dostał także film, który będzie mógł obejrzeć na nowym ekranie oraz grę planszową, w którą będzie mógł zagrać z całą rodziną.
Całe spotkanie upłynęło nam na sympatycznej rozmowie z Szymonem i jego mamą. Towarzyszyła nam także pani Gabriela – przedstawiciel sponsora – MetLife. Rozmawialiśmy o wakacjach, Fundacji, pracy. Wspominaliśmy także nasze pierwsze spotkanie, a wszystko to przy konsumpcji pysznego ciasta.  Poznaliśmy również kolejne marzenie Szymona. Chłopiec chciałby zostać zawodowym kierowcą. Wiemy, że marzenia się spełniają, to tylko kwestia czasu kiedy i to marzenie stanie się rzeczywistością. Dlatego bardzo mocno trzymamy za niego kciuki i za realizację każdego kolejnego marzenia. Aby tak jak to spełnienie wnosiły wiele radości dając ogromną satysfakcję.
Bardzo serdecznie dziękujemy MetLife za pomoc w spełnieniu marzenia Szymona.