Moim marzeniem jest:

laptop z dostępem do internetu i słuchawkami

Katarzyna, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2014-12-29

Kasię odwiedziliśmy w rodzinnym domu. Przywitała nas już od progu roześmiana mama.

Nasza marzycielka jest niezwykle cichą osóbką a na przywieziony przez nas lodołamacz zareagowała delikatnym uśmiechem. Opowiedziała o swoim marzeniu bardzo krótko, bo jak można się rozgadać na temat laptopa.

Na pytanie o zainteresowania dziewczynka cichutko odpowiadała „nie wiem” albo „nie mam”. Nie chcieliśmy więcej męczyć Kasi, więc pożegnaliśmy się szybciutko i mamy tylko nadzieję, że uda nam się spełnić jej marzenie oraz spowodować, aby uśmiech na jej twarzy zagościł już na stałe.

spełnienie marzenia

2015-10-29

Pewnego wrześniowego dnia z kilkoma opakowanymi pudełkami z tajemniczą zawartością przyjechaliśmy do domu naszej marzycielki Kasi. Udało nam się ogromnie zaskoczyć Kasię ponieważ już długo czekała na spełnienie swojego marzenia zupełnie się nie spodziewając ,że oto właśnie nadszedł ten długo oczekiwany dzień. Z drżącymi rękami odpakowywała otrzymany prezent po chwili uruchamiając już swój własny komputer. Kasia przyznała ,że teraz przyda się on jej bardzo w szkole. Nasza marzycielka zainteresowała nas bardzo gdy się okazało, że mimo swojej choroby również udziela się w wolontariacie i pomaga charytatywnie. Kibicujemy Ci Kasiu w walce z chorobą i mamy nadzieję ,że otrzymany komputer Będzie Ci długo służył!

Nasza Marzycielka była niezwykle zadowolona ze swojego prezentu i widząc jej radość ze spełnienia marzenia chcielibyśmy jeszcze raz gorąco podziękować naszemu sponsorowi firmie METLIFE