Moim marzeniem jest:

Fioletowy laptop ASUS

Patrycja, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2015-05-26

W majowy, ciepły i słoneczny wtorek odwiedziłyśmy z Klaudią nową podopieczną Fundacji - piętnastoletnią Patrycję, która okazała się być nieco cichą i na początku nieśmiałą, ale bardzo sympatyczną dziewczyną o uroczym uśmiechu. Na początku spotkania Patrycja dostała od nas książkę i na szczęście okazało się, że lubi czytać. Co zadziwiające najbardziej lubi dramaty! Ale do gustu przypadła jej też saga "Zmierzch", którą oczywiście nie tylko przeczytała, ale również obejrzała. Oprócz czytania, Patrycja w wolnym czasie lubi też słuchać muzyki i oglądać filmy i seriale, w szczególności medyczne. Ale największą pasją Patrycji jest gotowanie! Ma już całą kolekcję książek kucharskich, lecz najcenniejsze rady czerpie od mamy :) Umie nie tylko przyrządzić wspaniałe dania obiadowe, ale także pyszne desery i tradycyjne ciasta, takie jak sernik czy jabłecznik. W przyszłości chciałaby być kucharką i otworzyć własną restaurację, w której mogłaby serwować wszystkie wymyślone i przyrządzone przez siebie pyszności. W związku z tak wielką pasją, myślałyśmy, że może marzenie Patrycji będzie właśnie z tym związane, ale na pytanie, jakie jest jej marzenie, Patrycja z wielką pewnością odpowiedziała, że laptop. A konkretnie laptop firmy ASUS i to fioletowy, gdyż to właśnie jest ulubiony kolor naszej marzycielki.

Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić to marzenie jak najszybciej, żeby Patrycja mogła już niedługo cieszyć się z wymarzonego laptopa.

A kto wie, może pewnego dnia za parę lat zaprosi nas do swojej restauracji na pyszną kolację? ;)

spełnienie marzenia

2016-03-02

Początek marca okazał się wyjątkowo radosny dla naszej Marzycielki Patrycji. W środowe popołudnie wraz z Kasią udałyśmy się do domu dziewczyny, aby wręczyć jej wymarzonego fioletowego laptopa. Towarzyszyła nam przedstawicielka firmy MetLife, gdyż to dzięki ich wsparciu udało nam się spełnić kolejne piękne marzenie. W progu powitały nas Patrycja z mamą i ich jamnikiem - Tiną, która okazała się być ogromnym pieszczochem i nie odstępowała nas na krok. Ale tym razem musiała uznać wyższość laptopa - zaraz po wejściu Patrycja zabrała się do rozpakowywania sprzętu. Oprócz wymarzonego laptopa w ulubionym fioletowym kolorze, w zestawie znalazła się również torba, a także bezprzewodowa myszka - również fioletowa. Firma MetLife przygotowała dla naszej Marzycielki jeszcze specjalne gadżety, wśród których była duża, mocna torba na zakupy, koszulka, notes i pendrive, który stanowił kolejny niezbędny element do pełnego wyposażenia laptopa. Sprzęt też od razu został włączony i mogłyśmy przekonać się, że wszystko działa bez zarzutu.

 Od tej chwili, Patrycja będzie mogła bez trudu kontaktować się ze znajomymi, odrabiać lekcje, a także szukać nowych przepisów, gdyż jak dowiedziałyśmy się z rozmowy, nadal rozwija swój kulinarny talent i ku uciesze rodziny przygotowuje pyszne dania i ciasta. Czas miło nam mijał na rozmowie o szkole i zainteresowaniach Patrycji, jednak trzeba było się pożegnać i dać dziewczynie w końcu chwilę na nacieszenie się nowym laptopem :)

Kochana Patrycjo, dziękujemy Ci za Twoje marzenie i cieszymy się, że mogliśmy pomóc Ci je spełnić. Nigdy nie przestawaj marzyć!