Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Myszką Miki

Julia, 6 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Łódź

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2015-07-02

Pewnego dnia odwiedziliśmy w szpitalu śliczną ,uśmiechniętą dziewczynkę-Julię. Naszej Marzycielce uśmiech z twarzy nie schodził od samego początku. Nie mieliśmy żadnego problemu by nawiązać kontakt z Julią, ponieważ jest niezwykle komunikatywna i rozmowna. Posiada w sobie mnóstwo energii, którą nas zaraziła. Julia opowiadała nam ,że bardzo lubi się uczyć, systematycznie ćwiczy pisanie, czytanie i tym samym wyróżnia się na tle swoich 5-letnich rówieśników . Lodołamacz w postaci Encyklopedii wiedzy oraz malowanek bardzo przypadł jej do gustu. Z pewnością te prezenty umilą jej czas podczas długich dni spędzonych w szpitalu. Julka jest fanką różnych gier, a w szczególności MEMORY, dzięki której ćwiczy się pamięć. Nasza mała Marzycielka była bezkonkurencyjna, miło było popatrzeć ile radości czerpie z takich codziennych rzeczy. Można zauważyć ,że Julia nie lubi marnować czasu tylko aktywnie go spędzać razem z mamą. Dziewczynka również uwielbia oglądać bajki ,a w szczególności Klub Myszki Miki. Kiedy padło pytanie o największe na świecie marzenie, długo nie musieliśmy czekać by usłyszeć, że jest nim spotkanie się ze swoją ukochaną postacią Disneya, a mianowicie z Myszką Miki. Julia jest zafascynowana jej postacią i marzy by móc się z Nią spotkać na żywo i się pobawić. Mocno ściskamy kciuki by realizacja marzenia odbyła się jak najszybciej. Dziękujemy Ci za piękne marzenie i do zobaczenia mamy nadzieje wkrótce... razem z Myszką Miki

spełnienie marzenia

2015-10-30

 

Pewne piątkowe popołudnie było wyjątkowe, ponieważ właśnie wtedy spełniło się największe marzenie Julii o spotkaniu się z uchochaną Myszką Miki! Zaprosiliśliśmy Julię z mamą i jej przyjaciół do ,,Baśniowej Kawiarenki”, teatrzyku dla dzieci, w którym spędzilśmy pół dnia świętując tę magiczną chwilę. Emocję sięgały zenitu, do momentu pojawienia się Julii, która się nie spodziewała ,że tego dnia będzie mogła spotkać swoją ulubioną postać z bajki! Uśmiech na twarzy naszej Marzycieli na widok Myszki Miki był bezcenny. Wspólne śpiewanie, tańczenie, zabawa to było czymś co sprawiło, że poczuliśmy siłę i magię spełnionego marzenia. Nasza Marzycielka nie mogła przestać się uśmiechać, zarażała nas wszytskich swoją pozytywną energią. Wszyscy razem tańczyliśmy, bawiliśmy się przenosząc się tym samym w inny bajkowy świat. Serdeczny uścisk, wspólne zdjęcia i ogromne paczki dla wszytskich dzieci zakończyły spotkanie z Myszą Miki, które z pewnością pozostanie w pamięci na całe życie. Dzięki gościnności uroczych Pań z ,,Baśniowej kawiarenki’’ mogliśmy wszytscy razem usiąść przy dużym stole ,rozpakować prezenty i dalej świętować spełnione marzenie jedząc przepyszny tort. Nie mogło być mowy o nudzie,ponieważ Julia jak i jej przyjaciele zaczęli bawić się w teatrzyk. Radości,usmiechów było co nie miara. To zdecydowanie był cudowny dzień!

 

Kochana Julio,z całego serca dziękujmy Ci ,że mieliśmy zaszczyt spełnić Twoje największe marzenie , wierzymy ,że ten dzień był dla Ciebie wyjątkowy i zostanie w Twojej pamięci na bardzo długo.

 

Podziękowania należą się dla Disney, bez którego realizacja marzenia nie mogłaby się odbyć! Jesteśmy wdzięczny za Wasze złote serca i docenienie siły marzeń!

Ukłony również w stronę wszytskich Pań z ,,Baśniowej Kawiarenki” za Wasze zaangażowanie i stworzenie cudownej oprawy marzenia Julii!