Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Disneylandu

Laura, 6 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2015-06-16

W przepięknych okolicach, pełnych łąk i lasów w maleńkim białym domku mieszka śliczna dziewczynka o imieniu Laura. Zamieszkuje tam ze swoja ukochaną rodziną- mamą, tatą i braciszkiem (Miłoszem, który marzy o wyjeździe z siostą do Lourdes). Wybraliśmy się do niej z wizytą, aby dowiedzieć się o czym marzy dziewczynka. Wszyscy przywitali nas bardzo serdecznie i radośnie.

Laura zauroczyła nas swoim pięknym uśmiechem i roześmianymi oczami. Już od pierwszych chwil wiedzieliśmy, że to wyjątkowa dziewczynka... Mała księżniczka Laurenka ;) Oczarowała nas swoją błyskotliwością, dobrym serduszkiem i wiarą. Otwarta, chętnie z nami rozmawiała, opowiadała o swoim życiu i zainteresowaniach. Przedstawiła nam najmniejszego mieszkańca swojego domku, świnkę morską, o którą dba razem ze swoim bratem.

Jak każda księżniczka ma swój skarbiec (skrytkę), w którym przechowuje swoje najcenniejsze skarby. Udało nam się do niego zajrzeć i pobawić się nimi z Laurą. Podczas wspólnych zabaw, pełnych śmiechu i „pogaduch” dziewczynka zdradziła nam swoje największe marzenie... Chciałaby poznać wszystkie księżniczki, zobaczyć ich pałace i spędzić z nimi czas. A miejsce w którym można je wszystkie spotkać to Disneyland! Laurenka bardzo chce to magiczne miejsce odwiedzić, by być jak najbliżej swoich ulubionych księżniczek- Roszpunki i Kopciuszka.

Prosimy wszystkich, którzy chcą nam pomóc zebrać fundusze na spełnienie tego marzenia o kontakt i wpłaty na konto Fundacji Mam Marzenie, z dopiskiem: „dla o/Wrocław, na spełnienie marzenia Laury”. Dziękujemy i wierzymy, że marzenie to się wkrótce spełni.

spełnienie marzenia

2016-05-26

Razem z Laurą do Francji udał się również jej brat Miłosz. Podczas wyjazdu spełniane było także jego marzenie. Wspólna relacja dostępna na profilu Miłosza. Zapraszamy!
http://www.mammarzenie.org/marzyciele/6667-Milosz/