Moim marzeniem jest:

czerwony laptop Dell Inspiron

Julia, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2015-10-07

Na spotkanie z naszą marzycielką umawiałyśmy się od dawna, jednak stan zdrowia długo na to nie pozwalał. Dziś nareszcie nadszedł dzień, kiedy mogłyśmy się wzajemnie poznać.

Julia jest bardzo sympatyczną i rezolutną dziewczynką. Lubi szkołę i chyba wszystkie przedmioty. Na pierwszym miejscu jest matematyka, ale polski i angielski też są fajne, bo Julia chętnie czyta książki. Uwielbia też lego i tutaj nas zaskoczyła, bo nie wiedziałyśmy ile fajnych zestawów lego jest dla dziewczynek! Samoloty, jachty, hotele i oczywiście wszystko w ulubionych kolorach Juli - różowym i fioletowym, a nawet ludziki lego mają długie włosy i sukieneczki.

Oczywiście, żeby dopełnić formalności opowiedziałyśmy Julii o o wszystkich kategoriach marzeń, jednak najbardziej przypadły jej do gustu dwie: spotkać kogoś lub dostać.

Nasza marzycielka jest fanką Ariany Grande, amerykańskiej aktorki i piosenkarki i bardzo chciałaby się z nią spotkać. To byłoby super!!

Jednak my nie możemy pojechać do Stanów i takie spotkanie może być bardzo trudne do zrealizowania, dlatego Julia zdecydowała, że jeśli to nie nie będzie możliwe, to chciałaby laptopa, aby móc uczyć się języka angielskiego. Przecież nie można przestać marzyć, trzeba mocno w to wierzyć a jak nauczy się angielskiego to będzie przygotowana na spotkanie ze swoją idolką.

Dziewczyny i chłopaki, zabieramy się do spełnienia marzenia o spotkaniu z Arianą Grande!

Kto pomoże?

spotkanie

2016-01-31

Nie ustajemy w staraniach o spełnienie marzenia Julci. Pukamy do wszystkich możliwych drzwi.

Niedawno ukazała się pierwsza polska biografia Ariany Grande „Z głową w chmurach” wydana przez wydawnictwo Znak. Kontaktując się z wydawnictwem trafiliśmy do przesympatycznej Pani Justyny Mroczek, która jak tylko poznała historię Julii bez zastanowienia podarowała nam egzemplarz.

Książka jest prawdziwą gratką dla fanek Ariany, bogato ilustrowana opowiada o prywatnym życiu nastolatki.

Julia była zachwycona niespodzianką. Z uśmiechem nam dziękowała i od razu zabrała się do czytania. Książka tak pochłonęła naszą marzycielkę, że nie zdążyłyśmy z nią porozmawiać, a potem to już nie miałyśmy serca odrywać od lektury.

O książce wydawnictwo Znak pisze: Ariana Grande jak żadna inna gwiazda, inspiruje: do tego, by pozostać sobą, by przeciwstawić się tym, którzy próbują nas zdołować. Pokazuje, jak dbać o tych, których kochamy, nigdy się nie poddawać i walczyć o swoje marzenia"

Wierzymy, że prezent przyniesie nam szczęście i dalej walczymy o marzenie Julci!

Zapraszamy również na FB Julci:  https://www.facebook.com/julkas2008/

spotkanie - poznanie marzenia

2016-07-12

Niestety marzenie Julii, o spotkaniu z Arianą Grande okazało się niewykonalne.

Już na pierwszym spotkaniu dziewczynka zdawała sobie sprawę, że takie spotkanie może być bardzo trudne do zrealizowania, dlatego zdecydowała, że jeśli to nie będzie możliwe, to chciałaby czerwonego laptopa firmy Dell Inspiron, aby móc uczyć się języka angielskiego.

W najbliższym czasie Julia wyjeżdża na wakacje, później będzie nabierała sił po trudach leczenia. Po wakacjach z przyjemnością powróci do szkoły i marzenie o laptopie nabrało większego znaczenia. Już nie tylko do nauki języka angielskiego, ale także do korzystanie z niego na co dzień do nauki.

Jeżeli chcieliby Państwo umożliwić Julce powitanie Nowego roku szkolnego z wymarzonym laptopem, to bardzo prosimy o wpłaty na konto Fundacji  w banku ING: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461  z dopiskiem: JULIA  WROCLAW. Każda wpłacona złotówka przybliży na do spełnienia marzenia dziewczynki.

Wolontariusz do kontaktu: grazyna.michalska@mammarzenie.org, tel. 509 052 397

spełnienie marzenia

2016-11-16

Chociaż w środę pogoda była ponura, dla naszej Marzycielki był to na pewno radosny wieczór. Uśmiechnięta Mama Julki wprowadziła nas do pokoju, gdzie dziewczynka siedziała wraz ze starszą siostrą, tata i ulubieńcem rodziny – psem. Widać było, że nie wiedziała o naszej wizycie – jej wielkie zdziwione oczy mówiły to za nią.

Po opowieściach z minionych tygodni z życia Julki i jej rodziny, nasza Marzycielka otrzymała prezentową torebkę z upominkiem (dalej nie wiedziała, że to TEN dzień, w którym spełnia się jej Marzenie). W tej torebce znajdowała się myszka bezprzewodowa do komputera.

Na nasze „Co Ci Julka brakuje to tej myszki?” :-) Wpatrywała się w nas i wreszcie po kilkunastu sekundach powiedziała „…Laptopa?”. Dostała małą podpowiedź, że w przedpokoju jest reklamówka z paczką.

„Wyrwała” do przodu, aż pies podskoczył, wybiegła do przedpokoju i nagle PISK „Aaaaaaaaaaaaaaaaa!” (Serio, uszy zabolały :-) ) Przychodzi do nas z pakunkiem – biec już z nim nie mogła, na szczęście. Z początku powoli zaczęła rozrywać papier jednak po kilku sekundach papier latał w powietrzu aby jak najszybciej dotrzeć do kartonu.

TAK! Piękny laptop, biały i najbardziej lśniący na świecie! Od razu przycisk „włącz” i tyle by było z rozmowy z Julką :-) Oczywiście rodzina nadrobiła towarzystwem a my mogłyśmy cieszyć się najpiękniejszym uśmiechem na twarzy naszej Kochanej Marzycielki.

Posłuchałyśmy również jej ulubionej piosenki prosto z głośników nowego Super Laptopa ;-)

Dziękujemy Ci Julka, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie. Dziękujemy za piękny uśmiech i uściski. Dziękujemy rodzicom, że tak mocno dbają o swoje dzieci i pomagają im spełniać ich marzenia. Życzymy Ci Julcia dużo słońca i wspaniałych dni spędzonych wspólnie z rodziną i psem (i może z laptopem). Mamy nadzieję, że spełnienie tego marzenia jest tylko początkiem Twojej wspaniałej drogi do spełniania swoich marzeń.

Miej marzenia dziewczyno a niektóre na pewno się spełnią! ;-)

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie Sizeer, która po raz kolejny spełniła marzenie podopiecznej naszej Fundacji i spowodowała, że na buzi Julki zagościł bezcenny uśmiech.