Moim marzeniem jest:

Telewizor z Xbox Kinect oraz dodatkowe gry

Arek, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2015-10-11

Naszego nowego Marzyciela Arka, poznałyśmy w jesienną niedzielę. Tegoroczny październik bywa dosyć kapryśny, ale tego dnia słońce przygrzewało i można było wyczuć w powietrzu magię pięknej polskiej jesieni.

Na pierwsze spotkanie z Arkiem udałyśmy się do Jego domu, gdzie czekał na Nas niecierpliwie z mamą i bratem. Arek to chłopiec bardzo spokojny, jednocześnie niezwykle skromny. Miło spędzałyśmy chwile w Jego towarzystwie, gdyż uśmiech nie schodził Mu z twarzy nawet na moment.

Po krótkiej części zapoznawczej i wręczeniu lodołamacza przeszliśmy wspólnie do najważniejszego i jednocześnie najbardziej interesującego punktu spotkania, poznania marzenia. Podział kartki na cztery części, intensywne przemyślenie nad wyborem z każdej kategorii i wreszcie podjęcie decyzji. Największym marzeniem Arka jest 32-calowy telewizor Samsung z Xbox Kinectem oraz dodatkowe gry.

W dobrym towarzystwie czas płynie bardzo szybko, dlatego też nim się spostrzegłyśmy, nadszedł czas pożegnania. Szczęśliwe, że udało Nam się poznać kolejne wdzięczne marzenie wyruszamy pełne energii na kolejne spotkanie.

Arku! Życzymy Ci dużo zdrowia i jeszcze więcej uśmiechu! Obiecujemy, że będziemy z ogromnym zaangażowaniem dążyć do tego, żeby spełnić Twoje największe marzenie.

spełnienie marzenia

2016-01-31

Niedzielne popołudnie idealnie sprzyjało Nam, by odwiedzić naszego Marzyciela Arka. Gdy weszłyśmy do domu, chłopiec już czekał na Nas z wielkim uśmiechem. Nie mógł doczekać się, gdy dowiedział się o naszej wizycie. Wraz z rodzicami przywitali Nas ciepło i serdecznie.

Gdy Arek postanowił, że cały sprzęt będzie stał u Niego w pokoju, zabraliśmy pakunki małe i duże do pokoju na górze i zaczęliśmy rozpakowywać wszystko po kolei. Niezbędna okazała się oczywiście pomoc taty, który pomagał Nam złożyć telewizor. Po pewnym czasie podłączyliśmy wszystkie niezbędne kable i przyszła pora na uruchomienie sprzętu. Czekaliśmy z niecierpliwością aż wszystko się zainstaluje.

Gdy tak się stało, zostało nam dopełnić formalności i wręczyłyśmy Dyplom Spełnionego Marzenia. Przez cały czas Marzyciel był mega szczęśliwy i dumny, że właśnie spełnia się Jego marzenie. Radość i jeszcze większa radość gościła w domu chłopca.

Nadeszła pora, aby się żegnać i zostawić kolejny uśmiech na twarzy naszego Marzyciela. Arku, jesteśmy bardzo szczęśliwe, że mogłyśmy spełnić Twoje marzenie. Życzymy Ci, aby Twoje marzenie przynosiło Ci wiele radości a zdrowie dopisywało każdego dnia!

W imieniu Arka, Jego rodziny oraz wolontariuszy serdecznie dziękujemy za pomoc w spełnieniu tak wyjątkowego marzenia. Uśmiech i radość dziecka w takich chwilach jest najważniejsza! Dziękujemy!