Moim marzeniem jest:

Telewizor 32 cale z Xbox Kinect oraz gra Zygzak McQueen

Miłosz, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2015-11-25

Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia obfitował w wiele fantastycznych wydarzeń. Od wręczania maskotek i upominków, poprzez wspólne śpiewanie i zabawę, kończąc na poznawaniu nowych marzeń... No właśnie! Tego dnia miałyśmy zaszczyt poznać naszego nowego podopiecznego – Miłoszka. Ten uroczy trzylatek od razu skradł nasze serca. Na początku był lekko zawstydzony, ale szybko znaleźliśmy linię porozumienia. Opowiedział nam o tym, co go interesuje i co lubi robić najbardziej. Okazało się, że jego zainteresowaniem są samochody oraz gry komputerowe. Jego ulubioną bajką są „Auta" i postać Zygzak McQueen, o którym opowiedział nam kilka słów. Po wspólnej zabawie i rozmowie z naszym Marzycielem oraz jego sympatycznymi rodzicami nadszedł czas na poznanie marzenia. Miłosz bez wahania powiedział nam, że jego największym marzeniem jest dostanie Xbox-a z kinectem oraz telewizorem. Był podekscytowany opowiadając o tym, jak fantastyczne jest granie w świecie wirtualnym, używając przy tym ruchów, które wykonujemy w tym samym momencie w świecie realnym. Wszystkie byłyśmy zafascynowane jego opowiastkami, dlatego postanowiłyśmy jak najszybciej zabrać się do pracy!

Miłoszku – obiecujemy spełnić Twoje marzenie, byś mógł już niedługo testować gry na swoim wymarzonym Xbox-ie. Jesteśmy pełne podziwu Twojej małej wiekiem, ale ogromnej sercem osoby, ponieważ Twojego uroczego uśmiechu nie da się wymazać z pamięci, a wręcz pragnie się go więcej! Dlatego pragniemy, by Twoje marzenie szybko się spełniło!

spełnienie marzenia

2015-12-23

W środę dość późnym wieczorem wybrałyśmy się do domu Miłoszka. Zależało nam na tym, aby spełnić jego marzenie przed Świętami, by mógł nacieszyć się swoim wymarzonym prezentem, ponieważ po Świętach niestety wraca do szpitala. Gdy chłopiec zobaczył nas, jak idziemy do niego był zaciekawiony i widać było, że na coś czeka. Nie bez powodu - tego dnia miało spełnić się jego największe pragnienie. Na początku był lekko zawstydzony, ale szybko znalazłyśmy linię porozumienia. Postanowiłyśmy więc nie zwlekać z tą chwilą i od razu po przywitaniu i odczytaniu dyplomu wręczyłyśmy chłopcu xboxa z kinectem ruchu wraz z TV 32” oraz grą Zygzak McQueen . Bardzo ucieszył się na widok wymarzonego sprzętu. Spotkanie było fantastyczne, ale Miłoszek był trochę zmęczony i śpiący, więc po krótkiej rozmowie i wspólnej sesji zdjęciowej pożegnałyśmy się i po cichutku opuściłyśmy jego dom. Czas bardzo szybko nam minął, a radość i wdzięczność chłopca ze spełnionego marzenia sprawiła, że uśmiech jeszcze długo nie schodził z ust wszystkich wolontariuszek obecnych  podczas tej małej wielkiej uroczystości. To niesamowite uczucie, kiedy można uszczęśliwić kogoś, kto tej radości potrzebuje najbardziej!

Trzymamy kciuki za powrót Miłoszka do pełni zdrowia i mamy nadzieję, że jego wymarzony xbox spełni swoją rolę i pomoże mu od czasu do czasu zapomnieć o szpitalu, chorobie i przeniesie go w jego ulubione miejsca – na wirtualny tor wyścigowy.

Tego wyjątkowego dnia, tuż przed samą Wigilią i Świętami Bożego Narodzenia spełniłyśmy marzenie Miłoszka, a towarzyszące przy tym emocje są nie do opisania. Wierzymy głęboko w to, że spełnione marzenie doda całej Rodzinie siły do walki z chorobą i utwierdzi w przekonaniu, że nigdy nie wolno przestawać marzyć!