Moim marzeniem jest:

czarny telefon Sony Xperia Z5 z różowymi słuchawkami Sony MDR-XB450AP

Natalia, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-01-18

Natalka to miła, spokojna ale i uśmiechnięta dziewczynka. Nie interesuje się już bajkami animowanymi jak większość jej rówieśników za to gra w różne gry i ogląda seriale. Nie ma ulubionego przedmiotu szkolnego ale naszym zdaniem byłaby to plastyka. Dziewczynka okazała się bardzo uzdolniona manualnie i robi z bardzo drobnych koralików istne małe cuda. Tulipany w różnych kolorach, barwne motyle oraz wiele różnokolorowych  wzorów służą nie tylko do oglądania. Najpiękniejszymi z nich Natalka obdarowuje przyjaciółki i członków rodziny. Dziewczynka marzy o telefonie komórkowym ze słuchawkami, aby zawsze być w kontakcie z najbliższymi.

Wierzymy, że marzenia się spełniają i oby Twoje Natalko spełniło się jak najszybciej.

spełnienie marzenia

2016-04-21

Niektóre marzenia spełniają się tak szybko, że aż sami jesteśmy pod wrażeniem.  Tak było z marzeniem Natalki, która chciała dostać telefon Sony XpieriaZ5.

Z pozoru zwykły dzień, Natalka i jej mama przyjechały na oddział Gdańskiej Onkologii  na badania nic nie wiedząc o naszych planach. Niespodzianka kompletnie zaskoczyła dziewczynkę jak i jej mamę. Zaskoczenie nie prędko znikło z jej twarzy, jednak gdy tylko Natalka się oswoiła z myślą, że jej wymarzony telefon jest taki jaki sobie wymarzyła odzyskała uśmiech na twarzy. Przyjazną atmosferę na świetlicy podtrzymywały pozostałe dzieci, które poczęstowane tortem zupełnie się ośmieliły. Natalka choć nie wiele mówiła, widać było, że bardzo się cieszy  i całkowicie pochłonęło ją poznanie telefonu. Dziewczynka będzie miała co robić na pewno przez najbliższe dni na oddziale. Uroczyste wręczenie dyplomu spełnienia marzenia od sponsora MetLife wręczanego przez p. Tomasza zapamięta na długie lata. Tyle zdjęć w tym obowiązkowe ostatnio selfie będą jej przypominać o tym pięknym dniu, gdy spełniło się jej jedno z marzeń.

Marzyć Natalko należy oczywiście przez całe życie i tego Ci życzymy, obyś zawsze miała marzenia a one szybko się spełniały.