Moim marzeniem jest:

laptop

Kamil, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2016-02-17

Mimo obowiązującego w klinice zakazu odwiedzin (epidemia grypy) zdążyliśmy porozmawiać z Kamilem, zanim udał się na oddział. Jest to naprawdę bardzo fajny, sympatyczny, dobrze wychowany, skromny chłopak. Jego pasją jest gotowanie i dlatego poszedł do szkoły gastronomicznej. W tej chwili niestety nie może do niej uczęszczać, ale w domu z przyjemnością przygotowuje posiłki dla całej rodziny. Już nie może się doczekać, kiedy znowu zacznie uczniowski żywot i spotka się z kolegami. Przyjaciół ma fantastycznych. Kiedy po chemioterapii stracił włosy kilku z nich na znak solidarnosci zgoliło swoje czupryny.

Drugim hobby naszego Marzyciela jest wędkowanie. Łowienie ryb jest sprawą drugorzędną, chodzi głównie o samo przebywanie w ciszy, nad wodą. Bardzo się ucieszył z podarowanej przez nas latarki, która zapewne przyda się przy wieczornych połowach.
Kamil nie ma szczególnych marzeń, ale kiedy wróci do szkoły to przyda mu się do nauki laptop i o niego właśnie nas poprosił.
Głównego pragnienia Marzyciela, powrotu do zdrowia, nie jesteśmy w stanie spełnić, jednak jesteśmy pewni, że ten pogodny chłopiec świetnie sobie poradzi z pokonaniem choroby.
Mamy nadzieję, że już wkrótce, dzięki pomocy Państwa, będziemy mogli spełnić życzenie Kamila, a on zapewne odwdzięczy się jakimś pysznym, popisowym daniem.
Aby pomóc spełnić marzenie Kamila prosimy o wpłaty:
Fundacja Mam Marzenie
ul.Sw.Krzyza 7
31-028 Krakow
nr konta:26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
KONIECZNIE Z DOPISKIEM:KAMIL WROCLAW

spełnienie marzenia

2016-05-04

Kiedy spotkałam się z Kamilem po raz pierwszy i zapytałam o marzenia to nieśmiało powiedział, że chciałby wyzdrowieć. Gdy jesteśmy sprawni to o resztę sami możemy zawalczyć. Niestety wolontariusze nie mają takich mocy sprawczych, więc poprosiłam o bardziej przyziemne życzenie. Chłopiec jest bardzo skromny i nie ma wygórowanych oczekiwań od życia. Nad imprezowanie przedkłada siedzenie z wędką nad wodą a za wielki świat wystarcza mu zacisze rodzinnego domu. Prośba o laptop wcale nas nie zaskoczyła. Niepewny przyszłości, skazany na pobyty w szpitalu, wybrał coś, co jest praktyczne i umożliwia kontakt ze światem zewnętrznym.

Jest takie powiedzenie, że jeżeli czegoś pragniesz to wypowiedz to głośno przy innych ludziach. Minęły zaledwie 3 miesiące i spotkaliśmy się z naszym Marzycielem w nowych okolicznościach. Leczenie szczęśliwie dobiega końca, Kamil uśmiechnięty a my czekamy z niespodzianką. Uwielbiamy takie momenty z happy-endem. Cieszymy się radością Kamila, który po raz pierwszy będzie miał osobistego laptopa. Po rozpromienionych oczach widzimy, że podarowany "Asus" całkowicie spełnia oczekiwania chłopca.
Marzyciel uwielbia kucharzyć. Obiecał, że kiedyś zaprosi nas na pyszne ciasto. Oczywiście największe porcje otrzymają przedstawiciele sponsora, firmy MetLife, którzy w przemiły, serdeczny sposób nam towarzyszyli podczas wręczania prezentu. Dziękujemy za obecność i wieloletnie wspieranie naszej dzialalności.
Kamilowi życzymy przede wszystkim zdrowia, rozwijania swoich talentow kulinarnych i żeby pozostał takim fajnym chłopakiem jak dotychczas.