Moim marzeniem jest:

Xbox z kinectem i grą Spiderman

Kacper, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-03-13

Kacperka poznałyśmy w szpitalu, od razu dowiedziałyśmy się też, że piątek jest ulubionym dniem naszego nowego Marzyciela, bo właśnie dzisiaj może pojechać do domu i na całe dwa tygodnie zapomnieć o szpitalu. Postanowiłyśmy jeszcze bardziej umilić ten dzień Kacprowi, rozmawiając o rzeczach, które sprawiają mu największą przyjemność. Bardzo szybko przekonałyśmy się, że Kacper jest wielkim fanem Spidermana, wie o nim prawie wszystko. Z wielkim uśmiechem na twarzy opowiadał nam jak kiedyś miał możliwość wcielenia się w tę wyjątkową postać podczas gry na konsoli Xbox. Kiedy zapytałyśmy Kacperka co jest jego największym marzeniem, szybko usłyszałyśmy odpowiedź: Xbox z kincetem i grą Spiderman, aby choć na chwilę mógł zapomnieć o swojej chorobie.

Gorąco wierzymy, że szybko uda się nam spełnić marzenie Kacperka!

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z:  

Natalia Górska telefon: 697 581 631

adres e-mail: natalia.gorska@mammarzenie.org

spełnienie marzenia

2016-06-05

Niedzielny gorący dzień to idealny czas na spełnienie marzenia. Tym bardziej jeśli chodziło o Kacperka, naszego kochanego Marzyciela, który marzył o tym, aby otrzymać konsolę Xbox wraz z grą.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, szczególne wtedy gdy w samym spełnieniu i organizacji tego wyjątkowego dnia pomaga nam wiele osób. Tak było również tym razem.

Kacper otrzymał Xboxa dzięki niezwykłemu pomysłowi Asi. Asia podczas swojej podróży marzeń, nie zapomniała o potrzebujących dzieciach. Wysyłając pocztówki z Australii i Nowej Zelandii,  do wszystkich chętnych osób, pomogła nam zrealizować marzenia Kacperka.

Gorąco wierzymy w to, że chociaż na chwilę Kacperek zapomniał o zmaganiach z chorobą i świetnie bawił się podczas zorganizowanego dla niego pikniku. Gra w freesbee i jazda na gokartach na pewno mu w tym pomogła. Jeszcze bardziej pomogło spotkanie z wyjątkowym gościem Batmanem. Kacperek miał wyjątkową okazję pogrania w piłkarzyki i rozmowy z superbohatrem.

 

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do spełnienia marzenia Kacpra. W szczególności:

Asi i przyjaciołom z akcji „Pocztówka z końca świata”.

Lidze Superbohaterów.

Nigdy nie przestawajcie marzyć!