Moim marzeniem jest:

Laptop Acer Aspire V

Klaudia, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-04-16

Na spotkanie z Klaudią jechałyśmy z wielkim podekscytowaniem. Jest to 15-letnia dziewczyna z wieloma zainteresowaniami, więc miałyśmy nadzieję na miłe i pełne emocji spotkanie. Po zapoznaniu się ze sobą przeszłyśmy do najważniejszego tematu tego spotkania- marzenia. Klaudia marzy o laptopie Acer Aspire V 15 Nitro Black Edition VN7-592G NX.GV4EP.443. Ten model laptopa pozwoli jej bez ograniczeń grać w przeróżne gry komputerowe, co jest niemożliwe na tańszych laptopach ze słabszą kartą graficzną. Podczas naszej wizyty Klaudia zdradziła nam, że laptop przyda jej się również do nauki po skończeniu gimnazjum. Zastanawia się bowiem nad szkołą o profilu informatycznym. Interesuje się też literaturą fantastyczną. Czyta bardzo dużo książek, wśród nich są również mangi. Do przeczytania niektórych zachęca nawet swoją mamę i opowiada o nich z wielkim zainteresowaniem.

Klaudia zrobiła na nas niesamowite wrażenie. Dała się odczuć jako osoba sympatyczna, radosna, z dużym poczuciem humoru. Ze wszystkimi i bez przerwy żartuje, czy to ze swoją mamą, pracownikami szpitala czy nawet z nami. Mimo przeciwności losu nie traci pogody ducha, widać też duże wsparcie ze strony rodziny. Takie wizyty jak ta bardzo nas cieszą. Bardzo przyjemnie rozmawia się z osobą otwartą na ludzi i w atmosferze rodzinnej miłości. Dziękujemy Ci Klaudio za to spotkanie i z niecierpliwością czekamy na następne.

spełnienie marzenia

2016-05-24

W piękne, słoneczne popołudnie razem z przedstawicielem firmy MetLife wybraliśmy się do Klaudii po to, aby spełnić jej największe marzenie. Dziewczynka przywitała nas wraz z mamą i młodszym bratem. Na początku było widać, że jest troszkę onieśmielona. Gdy wręczyliśmy jej prezent niepewnie go rozpakowała, jednak po chwili na jej twarzy pojawił się wielki, szczery uśmiech. Klaudia nie mogła uwierzyć, że ma przed sobą wymarzonego laptopa! :) Od razu wyjęła go z opakowania i włączyła. Działał bez zarzutu, a my tylko obserwowaliśmy ile radości sprawia jej sprawdzanie poszczególnych jego możliwości. Uśmiech nie schodził jej z twarzy przez cały ten czas.

Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi za spełnienie marzenia Klaudii.

Kochna Klaudio! Dziękujemy, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie i już teraz życzymy Ci spełnienia kolejnych. Nigdy nie przestawaj marzyć!