Moim marzeniem jest:

Aparat fotograficzny Canon 70D

Karolina, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-04-03

W piękne wiosenne popołudnie udaliśmy się do krakowskiego szpitala, aby poznać naszą nową Marzycielkę.

Już wcześniej dowiedzilśmy się, że nową pasją Karoliny jest malowanie, dlatego zabraliśmy ze sobą na spotkanie przybory plastyczne.

Przywitała nas nieśmiała, bardzo skromna, ale uśmiechnięta nastolatka. Podczas rozmowy okazało się, że Karolina ma naprawdę duży talent plastyczny, który odkryła w trakcie pobytu w szpitalu. Nasza artystka miała już nawet własną wystawę swoich prac. Z upodobaniem maluje zwłaszcza sowy i koty w bardzo ciekawej odsłonie. Widzieliśmy zdjęcia niektórych prac i byliśmy pod ogromnym wrażeniem!

Gdy przyszedł czas na rozmowę o marzeniach okazało się, że nasza Marzycielka doskonale wie o czy marzy. Chcąc rozwijać swoje artystyczne pasje Karolina bardzo chciałaby nauczyć się fotografii na profesjonalnym sprzęcie. Jej marzeniem jest więc aparat fotograficzny Canon EOS 70D. 

Patrząc na prace plastyczne Karoliny jesteśmy pewni, że z fotografią pójdzie Jej równie dobrze.

Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy przekonamy się o tym już wkrótce i kolejna wystawa Karoliny będzie złożona w całości z pięknych zdjęć dziewczynki.

 

spełnienie marzenia

2016-05-20

W piękne piątkowe popołudnie wraz z przedstawicielem firmy MetLife wybraliśmy się do naszej Marzycielki, żeby spełnić jej największe marzenie jakim było posiadanie profesjonalnego aparatu fotograficznego.

Wiedzieliśmy z naszego pierwszego spotkania, że Karolina jest bardzo utalentowaną dziewczyną. Miała przecież już za sobą pierwszą wystawę swoich prac. W związku z czym oczywiste był jej wybór - posiadanie własnego aparatu, który daje jej możliwość rozwijania artystycznych pasji. Już od pierwszych chwil naszego spotkania byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Nasza Marzycielka przywitała nas z uśmiechem na twarzy i miała przygotowany dla nas niesamowity prezent- jej własny obraz, który przestawiał sowę - oczywiście w kolorze naszej Fundacji. Po tym krótkim przywitaniu od razu przeszliśmy do spełnienie marzenia. Uroczyście w obecności przedstawiciela MetLife oraz mamy naszej Marzycielki wręczyliśmy wymarzony prezent oraz Dyplom Spełnionego Marzenia. Oprócz upragnionego aparatu Karolina otrzymała również kartę pamięci oraz album na jej przyszłe prace. Po rozpakowaniu sprzętu zaczęło się jego uruchamianie, sprawdzanie ustawień. Na zakończenie naszego spotkania wykonaliśmy kilka pamiątkowych fotografii.

Karolino życzymy Ci, żebyś za pomocą tego aparatu uchwyciła i uwieczniła niezapomnianie i najwspanialsze chwile w Twoim życiu. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój Twojej artystycznej kariery.

W tym miejscu chcemy szczególnie podziękować firmie MetLife, bez której nie byłoby możliwe spełnienie tego wyjątkowego marzenia -  uśmiech na twarzy naszej Marzycielki to Wasza zasługa!