Moim marzeniem jest:

Pojechać na mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej, spotkać się z piłkarzami i dostać od nich autografy.

Szymon, 13 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-04-11

Dla każdego człowieka spełnienie swoich najskrytszych marzeń jest czymś niesamowitym. Lecz pomoc w ich spełnianiu i wiara w to, że się uda uczynić jeden zwykły dzień w  jeden  z najpiękniejszych  jest czymś, co pamięta się przez bardzo długi czas. Nie tylko dla samych Marzycieli ale też dla nas, „Dobrych wróżek”. Siła i piękno marzenia, bezinteresowna pomoc i widok radości, niekiedy też łez szczęścia na twarzy wywołuje w naszych sercach jeszcze większą determinację do wykonywania tej pracy.

Z taką oto misją pewnego poniedziałkowego popołudnia udałyśmy się czteroosobową ekipą  do Szymona, by poznać jego najskrytsze pragnienia.

Cała rodzina naszego nowego Marzyciela przywitała nas i ugościła jak najlepiej.
 Sam Marzyciel był nieco zawstydzony – przyjechały do niego same „baby”.
Kiedy wręczyłyśmy lodołamacz (plakat z Lionelem Messim oraz grę komputerową) Szymon bardzo się ucieszył, ponieważ idealnie wstrzeliłyśmy się w jego upodobania. FC Barcelona to jego jeden
 z ulubionych klubów piłki nożnej. Z upływem czasu nasz Marzyciel zaczął się otwierać.

Musiałyśmy wykonać powierzone nam zadanie- dowiedzieć się jakie jest Jego marzenie. Kiedy zostaliśmy sami zaczęliśmy wymieniać kategorie marzeń.  Najbardziej zaciekawiła naszego Marzyciela kategoria „chcę spotkać…”. Po długim namyśle podjął decyzję. Zawołaliśmy więc resztę domowników by przedstawił im swoje pragnienie.

Nikt z jego najbliższych nie spodziewał się tak pięknego marzenia. Otóż Szymon chciałby spotkać się z całą polską drużyną reprezentacji piłki nożnej, uczestniczyć razem z innymi wiernymi kibicami w meczu oraz na pamiątkę dostać od każdego z piłkarzy autograf.

Część naszej misji została spełniona teraz tylko z całych sił będziemy dążyć  do realizacji tak cudownego marzenia. Mamy nadzieję, że uda nam się wywołać najpiękniejszy uśmiech jaki tylko można ujrzeć kiedy marzenia się urzeczywistniają.  J

Szymonie, do zobaczenia na meczu Reprezentacji!

Relacja: Kinga Sadło

spełnienie marzenia

2017-06-10

Relacja już wkrótce !