Moim marzeniem jest:

telewizor Samsung 40 cali

Igor, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-04-14

Dziś z Klaudią poznałyśmy naszego nowego Marzyciela. Igor ma 12 lat, lubi żołnierzyki i gry komputerowe. Jak się okazało, jest też bardzo dobrym uczniem, jego ulubione przedmioty to matematyka i polski. Igor jest też fanem kabaretów, szczególnie lubi Paranienormalnych- widział nawet ich występ na żywo, ma także zdjęcie z autografami. Igor nie należy do nieśmiałych osób, jest to bardzo otwarty i wygadany nastolatek. Kiedy przeszliśmy do marzenia, okazało sie, że już wcześniej się nad nim zastanawiał. Postanowił w końcu, że jego marzeniem jest telewizor Samsung 40 cali! Ostatnio dostał konsolę do gier, jednak nie ma telewizora i nie może grać w swoje ulubione gry. Igor był przekonany, że właśnie to jest teraz jego największym marzeniem, a my możemy to potwierdzić, ponieważ nie dało się nie zauważyć szerokiego uśmiechu, kiedy o tym mówił;)

 

Jeśli chce ktoś nam pomóc w spełnieniu marzenia Igora, zapraszamy do kontaktu!

spełnienie marzenia

2016-04-24

Dzisiaj mieliśmy zaszczyt spełnić marzenie Igora o telewizorze. :) A więc, by zrealizować nasze zadanie, wyposażeni w uśmiechy i dobre humory,  wybraliśmy się do Tczewa, gdzie mieszka nasz Marzyciel. Tam kupiliśmy telewizor – wymarzony model i szybko załadowaliśmy go w bagażnik samochodu. Nie mieliśmy ani chwili do stracenia, chcieliśmy jak najszybciej zobaczyć uśmiech na twarzy naszego podopiecznego! I tak też się stało, gdy przekroczyliśmy próg domu Igora! :) Igor od razu rozpakował sprzęt i przy pomocy Jarka, ustawił go, oraz wszystko w nim ustawił. Na szczęście działał – i to jak! Wszyscy byliśmy zachwyceni jego barwami i odbiorem. Podłączyliśmy PS4, które miał Igor, by sprawdzić czy chłopak będzie mógł na nim grać i… oczywiście mógł. Nasz Marzyciel usiadł przed telewizorem i jak zaczarowany zaczął grać. :) Igor autentycznie cieszył się ze spełnionego marzenia, a my cieszyliśmy się razem z Nim. Dziękujemy!

Kochany Igorze, dziękujemy Ci przede wszystkim za uśmiech, którego możemy się od Ciebie uczyć. Za wielką sympatię i za Twoją radość, która – jestem pewna – sprawiła, że tego chłodnego i pochmurnego dnia, wyszło słońce. Dziękujemy Ci, że mogliśmy Cię poznać – to prawdziwy zaszczyt i bardzo cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje cudowne marzenie. Życzymy Ci wielu chwil radości związanej z nowym telewizorem – i nie tylko. Wszystkiego dobrego! Nigdy nie przestawaj marzyć. Nigdy się nie poddawaj.

Z całego serca dziękujemy Państwu Małgosi i Waldkowi za wiarę w piękno i siłę marzeń, za pomoc i realizację marzenia Igora. Dziękujemy za wszystkie realizacje marzeń naszych dzielnych bohaterów, dziękujemy za zaufanie, za wsparcie. Choć to tak niewiele, dziękujemy Państwu.