Moim marzeniem jest:

Furby Boom

Hania, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-04-20

W środowe przedpołudnie nadszedł wyjątkowy czas na poznanie Naszej Nowej Marzycielki – sześcioletniej dziewczynki Hani, która ma najpiękniejszy uśmiech na świecie.

Hania od początku spotkania była bardzo roześmiana. Jako lodołamacz otrzymała od Nas kilka kolorowanek, zestaw do tworzenia zegarków oraz maskotkę. To właśnie maskotka – różowa świnka – najbardziej przypadła dziewczynce do gustu. Przez całe spotkanie bawiła się nią. Również kolorowanki zainteresowały Hanię, a zwłaszcza książeczka z postaciami z bajki „Kraina Lodu”, w której dodatkowo znajdowały się zagadki. Hania z naszą pomocą wszystkie rozwiązała.

Czas z Hanią mijał Nam bardzo szybko, a wraz z tym przyszła chwila na poznanie marzenia. Hania namalowała marzenie w każdej z pośród czterech kategorii. Podczas zastanawiania się, co by chciała otrzymać, najpierw stwierdziła, że chciałaby mięciutkiego kotka do przytulania, oczywiście zabawkę. Jednak po dłuższym zastanowieniu powiedziała, że najbardziej chciałaby dostać Furby Boom (Crystal Fiolet Niebieski), który mówi. Miałaby wtedy z kim rozmawiać podczas pobytu w szpitalu. Z taką zabawką uśmiech na twarzy Hani na pewno gościłby jeszcze częściej niż zwykle.

Hania chętnie pozowała do zdjęć wraz z nowo otrzymaną, pluszową świnką. Powiedziała Nam, że bardzo się cieszy z prezentu, ponieważ takiego pluszaka jeszcze nie miała. Spotkanie, choć nie trwało długo, przebiegło w miłej atmosferze.

Warto mieć marzenia, a My chcemy pomóc w ich realizacji. Mamy nadzieję, że uda Nam się szybko spełnić marzenie Hani, aby jeszcze bardziej Ją uszczęśliwić.

spełnienie marzenia

2016-05-29

W piękne słoneczne niedzielne popołudnie wybrałyśmy się do Hani, aby spełnić marzenie dziewczynki, którym był Furby Boom. Kiedy dotarłyśmy do szpitala, okazało się, że Hania z rodzicami korzystała z dobrej pogody w przyszpitalnym ogrodzie. Poczekałyśmy zatem chwilkę na naszą Marzycielkę. Po kilku minutach dziewczynka z rodzicami przyszła do Nas. Była zaskoczona naszą obecnością, ponieważ nie znała celu naszej wizyty. Dopiero, kiedy powiedziałyśmy, że przynieśliśmy Jej coś mięciutkiego, przypomniała sobie ostanie spotkanie z Nami. Tak samo jak podczas pierwszej wizyty i tym razem Hania była bardzo pogodna i uśmiechnięta. Jest niezwykle sympatyczną dziewczynką.

Zapytałyśmy się Hani, czy pamięta, o czym marzyła. Najpierw nieśmiało się na Nas popatrzyła, a po chwili twierdząco pokiwała główką. Aby nie przedłużać oczekiwania dziewczynki, wręczyłyśmy Jej upominek zawinięty w fundacyjny zielony papier. Nie zabrakło też zielonej wstążki, którą w fantazyjny a zarazem łatwy do odwiązania sposób zapakowane były prezenty. Hania z zaangażowaniem zabrała się do otwierania paczuszki. Kiedy już udało Jej się zerwać papier, Jej oczom ukazała się wymarzona zabawka. Radośnie się wtedy roześmiała, co sprawiło wszystkim obecnym wiele przyjemności.

Niestety okazało się, że do samego Furby’iego już nie tak łatwo było się dostać, ponieważ pudełko było zabezpieczone wieloma taśmami, zaś on sam do opakowania był przytwierdzony wieloma zaczepami. Na szczęście z naszą oraz taty pomocą Hania wreszcie dotarła do zabawki. Wtedy mama Hani zapytała się, czy to taki Furby, jakiego chciała. Hania, jak zawsze z uśmiechem na twarzy, potwierdziła. Dziewczynka powiedziała, że teraz ma mamusię dla swoich dwóch pozostałych Furby’ch.

Trzeba przyznać, że skojarzenie dziewczynki było bardzo trafne, ponieważ nowy Furby był znacznie większy od tych, które już dziewczynka posiadała. Tak więc „rodzinka” była w komplecie, a Hania już zaczęła wyliczać, czego nauczy mówić nowego członka rodziny. Była naprawdę uradowana prezentem. Hania dostała od nas także pluszowego misia a na koniec wizyty wręczyłyśmy jej Dyplom Spełnionego Marzenia.

Haniu bardzo dziękujemy Ci, że mogłyśmy poznać tak sympatyczną i pogodną osóbkę jak Ty. Jesteś cudowną dziewczynką. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Twoje marzenie. Nie przestawaj nigdy marzyć, ponieważ marzenia się spełniają!!!

Dzięki dwóm wspaniałym Paniom: Pani Katarzynie oraz Pani Małgorzacie, marzenie Hanny mogło ujrzeć światło dzienne. Radość i zadowolenie ze spełnionego marzenia jest nie do opisania. Za co z całego serca i bardzo gorąco Dziękujemy!!!