Moim marzeniem jest:

konsola PS4 z grami

Jarosław, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

inne

2016-04-26

We wtorkowe popołudnie udaliśmy się na spotkanie z nowym marzycielem, Jarkiem. Przywitał nas młody, pogodny chłopak. Wiedzieliśmy, że Jarek lubi wszelkiego rodzaju gry, więc na przełamanie lodów wręczyliśmy mu grę planszową. Już po kilku minutach rozmowy Jarek dał nam się poznać jako miły, uprzejmy i ciekawy świata chłopiec. Opowiedział nam o swoim hobby, którym jest gra w piłkę nożną. Jarek bardzo lubi rywalizację i sport. Tuż obok jego domu znajduje się boisko, na którym Jarek zwykł godzinami grywać ze swoimi kolegami. Jak sam przyznał, nieraz spędzał tam całe dnie i trudno było go namówić na powrót do domu. Opowiedzieliśmy Jarkowi o Fundacji oraz o marzeniach, które pomagamy spełniać. Jarek słuchał nas uważnie. Zapytany o swoje największe marzenie chłopiec bez wahania wyznał, że chciałby otrzymać konsolę play station z grami. W ten sposób mógłby każdego dnia poczuć ducha rywalizacji i sportowe emocje. Gdy tylko Jarek zaczął o tym mówić od razu dało się zauważyć błysk w jego oku.

Od razu polubiliśmy Jarka – to pozytywnie nastawiony do świata chłopak. Ma pasję i zainteresowania, które z chęcią pomożemy mu rozwijać. Spełnienie jego marzenia na pewno uszczęśliwiałoby go przez wiele dni. Mamy nadzieję, że już niebawem uda nam się sprawić mu tę radość :-)

spełnienie marzenia

2016-06-08

We wtorkowe popołudnie udaliśmy się na spotkanie z naszym Marzycielem, Jarkiem. Towarzyszyła nam przedstawicielka firmy MetLife, która zasponsorowała PS4 dla naszego marzyciela. Chłopiec przywitał na nas razem ze swoim rodzeństwem i mamą. W domu czuć było atmosferę oczekiwania. Nie zwlekając wręczyliśmy Jarkowi zapakowaną konsolę. Jarek entuzjastycznie zabrał się za rozpakowywanie pudła i wtedy na jego twarzy zagościł szerokiuśmiech. Już po chwili wolontariusze podpięli wszystkie kable i Marzyciel mógł włączyć Fifę.

Jarek aż przecierał oczy z niedowierzania. Miło było patrzeć jak radośnie zaczyna poznawaćwymarzoną grę. Znów mógł poczuć te sportowe emocje! Jesteśmy pewni, że ten wieczór był dla Jarka bardzo długi – mama chłopca od razu wiedziała, że nieprędko rozstanie się z konsolą i pójdzie spać.

Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się spełnić marzenie Jarka i zapewnić mu wiele chwil radości i dobrej zabawy.

Serdecznie dziękujemy sponsorowi – firmie MetLife. Dzięki Państwa dobremu sercu kolejne dziecięce marzenie mogło się spełnić.