Moim marzeniem jest:

Laptop z internetem oraz podkładka do niego

Patryk, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Rzeszów

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-04-30

Z Patrykiem, jego mamą i siostrą spotkaliśmy się w sobotę rozpoczynającą weekend majowy. Nasz Marzyciel jest wysokim, trzecio-gimnazjalistą, który lada dzień stanie przed wyborem szkoły średniej. Po przywitaniu się wręczyliśmy Marzycielowi i Jego siostrze małe upominki.
Gdy weszliśmy do salonu ciężko było nie zauważyć (i usłyszeć) Soni- 2-letniego małego pieska, który szczekał przez kolejne 5 minut. Później słodko zasnął unaszych stóp. Patryk jest bardzo mądrym chłopcem, co od razu dało się zauważyć podczas rozmowy. Interesuje się historią, biologią oraz co nas zaskoczyło: fryzjerstwem. Jego pierwszymi klientkami były siostra i mama. Ta pierwsza z nich nawet na spotkaniu z nami miała fryzurę zrobioną przez starszego brata. Podczas rozmowy padło pytanie dotyczące marzenia Patryka. Chłopiec po zastanowieniu powiedział, że marzy o tym, aby dostać laptopa z internetem i specjalną podkładką. Chciałby grać na nim w najnowsze gry i, który uprzyjemniałby mu czas spędzony w szpitalu. Ułatwiłby on także mu kontakt ze znajomymi i rodziną oraz pomógł w nauce.
Pomóżmy zatem spełnić Jego marzenie! A Tobie Patryku, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Relacja: Paweł Misiewicz

spełnienie marzenia

2016-06-17

To miał być kolejny zwykły dzień w życiu naszego marzyciela Patryka. Jednakże stało się inaczej.  Bowiem w ten pamiętny piątek postanowiliśmy spełnić jego marzenie. 

W zaplanowanej niespodziance pomogła nam mama Patryka, która powiedziała mu, że tego dnia wybierają się na zakupy. Niczego nieświadomy pojawił się w salonie „Czas na piękno”,  w którym czekaliśmy  z Panią Kingą- przedstawicielką firmy MetLife,  sponsorem  marzenia Patryka. To tam odbyło się całe wydarzenie.  Miejsce to było  wybrane specjalnie dla Niego, aby jak najbardziej niezapomniany był to dzień oraz wiązał się z jak największą ilością pięknych wspomnień.

Ogromną pasją  naszego marzyciela jest fryzjerstwo, z którym wiąże on  swoją przyszłość.  Zatem przed oficjalnym spełnieniem marzenia związanym z laptopem Patryk otrzymał szansę na poćwiczenie swoich umiejętności fryzjerskich. To wszystko odbyło się przy pomocy Pani Karoliny i Pana Piotra- pracowników salonu. Patryk miał możliwość obcięcia włosów i ich ułożenia  naszej wolontariuszki Madzi.  Była ona bardzo zadowolona , a efekt końcowy wyszedł świetnie. 

Po części „artystycznej” przyszedł czas na tą właściwą, czyli wręczenie laptopa wraz z Internetem przez Panią Kingę.  Oszołomiony marzyciel w skutek nadmiaru wrażeń nie krył radości. Marzył on o nim od dawna, ponieważ pomoże mu on w nauce oraz rozwijania swojej pasji, a także będzie umilał czas spędzany w szpitalu.

 Jednakże to nie był jeszcze  koniec niespodzianek w tym dniu. Marzyciel otrzymał również  zestaw kosmetyków i narzędzi fryzjerskich od firmy  L’Oréal.  Dzięki nim będzie mógł doskonalić umiejętności nabyte z profesjonalnej lekcji udzielonej mu w salonie. 

Patryku, to było fantastyczne przeżycie móc poznać Ciebie i Twoją rodzinę, spędzić z wami ten dzień i uczestniczyć w spełnieniu Twojego marzenia.

-W imieniu Patryka, Jego rodziców jak i całej FMM serdecznie dziękujemy firmie MetLife i Pani Kindze Mizerze, którzy spełnili marzenie Patryka

-salonowi „Czas na Piękno”- Pani Karolinie Piekarskiej i Panu Piotrowi Zubrzyckiemu 

-firmie L'Oreal Polska za
 w realizacjie oprawy marzenia