Moim marzeniem jest:

Wyjazd na mecz FC Barcelony

Dominik, 17 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-05-11

Słonecznego, pięknego majowego dnia, odwiedziłyśmy naszego nowego Marzyciela. Dominik, prawie już pełnoletni Marzyciel, przywitał Nas z szerokim uśmiechem, choć po dzisiejszej wizycie u dentysty wcale nie było Mu do śmiechu. Chłopak jest jednak bardzo dzielny, jak przystało na prawdziwego sportowca.

Dominik to niezwykle sympatyczny i radosny chłopak. Już w pierwszej chwili spotkania złapaliśmy świetny kontakt i cała nasza wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze. Dominik wspominał Nam o swojej szkole, jak i również o długim pobycie w szpitalu. Później opowiedzieliśmy sobie o naszych upadkach i innych przykrych zdarzeniach, które spotykały Nas w dzieciństwie.

W trakcie rozmowy dowiedziałyśmy się, że Marzyciel przed chorobą uwielbiał grać w piłkę nożną i srogi trener w Jego technikum wybrał Go do szkolnej drużyny. Sukcesy zdobywał na pozycji stopera, czyli ostatniego obrońcy. Niestety choroba przekreśliła Jego szansę na sportową karierę. Pasja jednak pozostała, dlatego też głównym marzeniem Dominika jest wyjazd na mecz Jego ulubionej drużyny FC Barcelony. Jak sam powiedział, cenniejsze są dla Niego wspomnienia niż rzeczy materialne.

Drogi Dominiku, życzymy Ci dużo zdrowia, siły oraz żeby na Twojej twarzy bezustannie gościł uśmiech, tak jak to było podczas naszego spotkania. A My będziemy się starać jak najszybciej spełnić Twoje marzenie.

spełnienie marzenia

2016-12-20

Może to nie będzie długa relacja, ale za to relacja płynąca z głębi serca naszego wspaniałego Marzyciela, który miał wielkie marzenie, a mianowicie pragnieniem Dominika było pojechać na mecz swojej ulubionej drużyny FC Barcelona.

Czasem wspomnienia z wyjazdu są ważniejsze, fotografie oglądane po latach wspaniałego wyjazdu, to jest ważniejsze, niż jakby się otrzymało rzecz materialną. I dlatego Dominik pragnął wyjechać. A oto Jego spostrzeżenia po wyjeździe:

„Moim marzeniem było pojechać na mecz FC Barcelony. Bardzo się cieszę, że Fundacja i Sponsorzy pomogli Mi je spełnić. Wyjazd ten, to odsapnięcie od sal szpitalny, od choroby i zapomnienie to, co się przeszło jeszcze kilka chwil wcześniej. Odpoczynek psychiczny, co było Mi naprawdę potrzebne. W Barcelonie było wspaniale. Nie marnowaliśmy ani chwili, wszystko co się dało, próbowaliśmy zwiedzać. Dowiedziałem się tam wielu ciekawych rzeczy i byłem w wielu przepięknych miejscach, a co najważniejsze, byłem na ogromnym stadionie, na którym odbywają się najważniejsze mecze Hiszpańskiej ligi. Zobaczyłem również piłkarzy światowej sławy na własne oczy. To wszystko było coś niesamowitego i pewnie nie jeden znajomy Mi tego będzie zazdrościł. Było to dla mnie wspaniałym przeżyciem, którego na pewno nie zapomnę bardzo długo. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyczynili się realizacji mojego marzenia!”

Do podziękowań Dominika przyłączamy się i również My. Jako Fundacja staramy się pomóc w realizacjach największych marzeń naszych Podopiecznych. A dzięki wspaniałym ludziom, Wielkim sercem Sponsorom, jest to możliwe. Z całego serca Dziękujemy!!!