Moim marzeniem jest:

Laptop Asus z nagrywarką

Wojciech, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-06-08

W piękny słoneczny dzień wybraliśmy się do naszych dwóch marzycieli braci Wojtka i Bartka. Piękne widoki w czasie podróży rekompensowały nam długą podróż, ale było warto. Przywitała nas cudowna rodzina. Mama ugościła na przepysznym ciastem a bracia opowiedzieli co nieco o sobie. O swoich zainteresowaniach i co robią w wolnych chwilach. Choć Bartek i Wojtek są braćmi to interesują się zupełnie innymi rzeczami. Wojtek jest starszy, uczy się na kelnera, a po szkole lubi pograć sobie na komputerze w gry. Informatyka to jego pasja. Jest pogodnym chłopakiem, który w wolnym czasie pomaga w szpitalu jako wolontariusz przy osobach starszych. Jak każdy chłopak lubi też piłkę nożną. Jego marzeniem jest laptop. Pomóżmy spełnić marzenie Wojtka, by mógł realizować swoje pasje.

spełnienie marzenia

2016-11-02

Dzięki koncertowi „Magia Marzeń 5” o.Kraków doszło do spełnienia marzenia braci Bartka i Wojtka o laptopach. Wybraliśmy się do nich w środowe listopadowe popołudnie. Przywitała nas cała rodzina, już przy wejściu widać było jak Bartek i Wojtek nie mogą się doczekać, aż zostaną im wręczone laptopy. Nie mieliśmy serca bardziej przedłużać tej chwili, więc wręczyliśmy braciom ich upragnione laptopy z nagrywarkami, aby mogli wspólnie w końcu zagrać. Moment w którym odpakowywali sprzęt jest nie do opisania. Widać było ma ich twarzach niedowierzanie i wielką radość. Przeszli do swojego pokoju i tam w ciszy i wielkim skupieniu dokładnie oglądali część po części.

Całe spotkanie minęło w świetnej, wesołej atmosferze. Mamy nadzieję, że laptopy będą służyły długo naszym Marzycielom. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy spełnić ich największe marzenie!